Panel klienta Zamów

Dieta Select

wersje
standard i wege

ZAMÓW

Ze zdrowymi śniadaniami i kolacjami radzisz sobie bez problemu, ale nie masz czasu, aby przygotowywać porządne obiady do pracy? Często kończy się to zamawianiem wysokokalorycznych fast-foodów? Zrobimy to za Ciebie!

Wariant Select to możliwość zamówienia tylko jednego posiłku w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. To doskonały sposób na to, aby w zapracowanym dniu zapewnić sobie zdrowy, zbilansowany obiad przygotowany pod okiem dietetyka. Jedzenie w pracy czy szkole nie musi być nudne, czy wysokokaloryczne - przygotujemy dla Ciebie smaczne i urozmaicone dania, które będziesz mógł zabrać ze sobą, gdzie tylko chcesz!

Kaloryczność posiłków w wariancie Select wynosi 300-500 kcal.

Opcja Wege

Każdą naszą dietę możesz zamówić w wersji wegetariańskiej. Bezmięsne menu bazuje na sezonowych warzywach i owocach, strączkach, produktach wielozbożowych, nasionach i orzechach oraz produktach pochodzenia zwierzęcego takich jak jaja, nabiał czy miód. Codziennie dostarczymy pod Twoje drzwi 5 zbilansowanych i różnorodnych posiłków, które zadowolą nie tylko wegetarian, lecz także najbardziej zagorzałych mięsożerców.

Dla kogo jest
dieta Select?

Dieta Select jest
dla Ciebie, jeśli:

  • nie masz czasu na przygotowywanie obiadów
  • po pracy stawiasz na odpoczynek, a nie gotowanie
  • chcesz jeść zdrowe i zbilansowane obiady
  • postanowiłeś unikać zamawiania fast-foodów do pracy

Dieta pudełkowa z Chatki
z czym to się je?

Diety z chatki zawierają 5 zbilansowanych, szczelnie zamkniętych posiłków, które różnią się od siebie kalorycznością. To, jaki wariant powinieneś wybrać dla siebie, zależy od wielu czynników - Twojej obecnej wagi, wzrostu, płci, rodzaju wykonywanej pracy, ilości ruchu czy obranego celu. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego nie tylko zapotrzebowanie na kalorie, lecz także na makro i mikroskładniki jest inne.

Nad wszystkimi posiłkami czuwa zespół specjalistów z pasją. Każdego dnia wykorzystujemy swoje doświadczenie i szukamy nowych rozwiązań, aby dowieźć pod Twoje drzwi zbilansowane diety, które dostarczą Ci niezbędną ilość energii i składników odżywczych oraz zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Co zyskasz, jedząc
w Chatce?

Gotujemy ze świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców, co nie znaczy, że w naszym menu nie pojawią się zaskakujące kombinacje smaków. Staramy się, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, lecz także zróżnicowane i bogate w składniki odżywcze. Naszą bazą są wszystkim dobrze znane, domowe receptury w odświeżonych, lżejszych oraz przełamujących smak i rutynę wersjach.

Nasza dieta pudełkowa to proste i wygodne rozwiązanie zarówno, kiedy brakuje Ci czasu na zakupy i samodzielne przygotowywanie posiłków, jak i wtedy, gdy chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie poprzez dostarczanie swojemu organizmowi dokładnie tego, czego potrzebuje.

Wskazówka
dietetyczki

Kalorie to Twoi przyjaciele - wybór odpowiedniego wariantu jest tak samo kluczowy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, jak dobre nawodnienie i codzienny ruch. Jeśli nie wiesz, który wariant diety będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się ze mną i razem zaplanujemy nowy plan żywieniowy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić kaloryczność swoich posiłków w panelu klienta lub telefonicznie poprzez nasze biuro obsługi.

ZAMÓW
Nie stosujemy wykluczeń - w każdej dostawie znajdziesz codzienne menu z rekomendowaną kolejnością spożycia, makroskładnikami, alergenami oraz składnikami wywołującymi nietolerancje pokarmowe.

Szukasz innej diety?

DIETA 1200 DIETA 1500 DIETA 1800 DIETA 2200 DIETA 2500 LUNCHBOX DIETA DETOX SOKI Z CHATKI STANDARD BEZ RYB DIETA WEGE + RYBY DIETA ACTIVE