PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Bolszewo

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Bolszewa!

Dieta pudełkowa Bolszewo

Do miejscowości, do których docierają nasze diety pudełkowe, dołączyło również Bolszewo. Dieta pudełkowa w Bolszewie jest dostępna na terenie całej wsi. Gwarantujemy terminowe dostawy jedzenia pudełkowego do każdego domu. Jeśli mieszkasz w Bolszewie i zależy Ci na zdrowym odżywianiu, odpowiedniej sylwetce oraz pysznym jedzeniu, już teraz dokonaj zamówienia.

Dla kogo jest catering dietetyczny?

Podstawa naszej oferty to catering dietetyczny dla odchudzających się. Nasza dieta pudełkowa sprosta wszystkim wyzwaniom, bez względu na skalę odchudzania oraz Twoje preferencje żywieniowe. Poza wersją standard w kilku opcjach kalorycznych, oferujemy również dietę wege oraz wersję wege z rybami. Jak się odchudzić z dietą pudełkową? Wystarczy, że obliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i zamówisz dietę, której całkowita dzienna liczba kalorii jest odrobinę mniejsza od wartości, którą udało Ci się obliczyć.

Choć cateringi dietetyczne cieszą się największa popularnością i to głównie one są kojarzone z dietami pudełkowymi, nasza oferta wykracza zdecydowanie dalej. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że jest wielu Klientów, których oczekiwania i potrzeby są zupełnie inne. Oczywiście możesz po prostu zdecydować się na dietę z dostawą, która będzie odpowiadała Twojemu realnemu zapotrzebowaniu kalorycznemu. Jeszcze inna opcja to dieta pudełkowa ułożona z myślą o osobach ponadprzeciętnie aktywnych. Większa ilość kalorii w połączeniu z dużą ilością białka to gwarancja udanego treningu każdego dnia, pamiętaj o tym.

Jak zamówić dietę pudełkową?

Już wiesz, że dieta pudełkowa jest tym, czego potrzebujesz? Znakomicie! Zatem pewnie zastanawiasz się, jak zamówić jedzenie pudełkowe. Jest to bardzo proste! Wszystko zrobisz online. Wybierz opcję Zamów, a następnie podaj nam podstawowe informacje dotyczące Twojego miejsca zamieszkania. Interesuje Cię dieta pudełkowa Bolszewo? Doskonale, już tam jesteśmy! Po wybraniu miejscowości, zdecyduj, który produkt mamy Ci dostarczać. Czy będzie do dieta pudełkowa dla sportowca czy może standard w wersji klasycznej lub wege? W następnym kroku określ ilość kalorii, jaką ma zawierać Twoja dzienna dieta. To na tym etapie decydujesz, czy będzie to catering dietetyczny na redukcję wagi czy też zaspokajający pełne zapotrzebowanie kaloryczne. Pozostaje Ci jeszcze wybrać okres, w którym mamy dostarczać Ci jedzenie w pudełkach. Potwierdź zamówienie i czekaj na pierwszą dostawę!

Catering dietetyczny Bolszewo – zamów i sprawdź!

Dieta pudełkowa w Bolszewie to oferta dla każdego mieszkańca tej miejscowości. Bez względu czy mieszkasz w centralnej jej części czy na obrzeżach, z pewnością zawsze dotrzemy do Ciebie na czas! Z nami masz gwarancję świeżego i zdrowego pożywienia każdego dnia. Dbamy o najwyższą jakość składników naszych posiłków, sprowadzając je tylko od sprawdzonych dostawców. Korzystamy głównie z usług lokalnych dostawców. Nie czekaj dłużej i sprawdź już dzisiaj, jak wiele może Ci dać dobrana pod indywidualne potrzeby dieta pudełkowa z naszej Chatki.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!