PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Mława

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Mławy!

Dieta pudełkowa Mława

Jesteś z Mławy i szukasz najlepszego cateringu w mieście? Nie masz czasu gotować, ale chcesz jeść zdrowo i smacznie? Zamów dietę pudełkową z dowozem pod same drzwi! Nasz catering dietetyczny to efekt współpracy doświadczonych kucharzy i dietetyków. Razem zadbamy o Twoje zdrowie i samopoczucie. Przekonaj się, że zmiana nawyków żywieniowych może być prostsza, niż myślisz.

Diety z Chatki – na czym to polega?

W naszej ofercie znajdziesz diety pudełkowe w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kalorii. Utrzymanie prawidłowej wagi, zrzucenie nadprogramowych kilogramów, wzrost masy mięśniowej: wybierz plan, dzięki któremu osiągniesz założony cel. Obiad, lunchbox lub pięć posiłków dziennie: zamówienia przygotowujemy i dowozimy z jednodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu wszystkie posiłki są zawsze świeże i gotowe do podgrzania. Oferujemy catering w dwóch wersjach: standard i wege. Dzięki temu z naszej oferty mogą skorzystać osoby, które ograniczają jedzenie mięsa.

Zalety cateringu dietetycznego

Codzienne przygotowywanie zbilansowanych posiłków to duże wyzwanie. Czy wiesz, co jest głównym źródłem białka w diecie, a gdzie znajdziesz najwięcej węglowodanów? Z czego musisz zrezygnować, żeby ograniczyć ilość tkanki tłuszczowej, a co wprowadzić do codziennego menu, żeby przyspieszyć metabolizm? To wiedza, która ułatwia planowanie posiłków oraz osiągnięcie założonych celów. Nie musisz robić dodatkowej specjalizacji z dietetyki, żeby skutecznie zredukować masę ciała bez efektu jo-jo, wesprzeć organizm w trakcie rekonwalescencji lub zbudować masę mięśniową. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Wszystko zrobimy za Ciebie: dobierzemy produkty, policzymy kalorie i przygotujemy posiłki, dbając o to, aby zachowały jak najwięcej składników odżywczych.

Gotowanie to nasza pasja! Otwórz się na nowe połączenia smakowe. Codziennie udowadniamy, że skrupulatne liczenie kalorii nie musi zabijać kreatywności w kuchni. Oferujemy pełnowartościowe posiłki z dowozem do domu. Dbamy o to, aby nasze menu było zróżnicowane. Czego możesz się spodziewać po naszym cateringu dietetycznym w Mławie? Na pewno nieraz Cię zaskoczymy! Diety z Chatki to nie tylko tradycyjne dania kuchni polskiej, ale także meksykańskiej, amerykańskiej i włoskiej.

Dieta pudełkowa Mława – nie czekaj do poniedziałku!

Nasz catering dietetyczny w Mławie cieszy się coraz większą popularnością. Nie tylko wśród pracowników biurowych! Nasze diety pudełkowe z dowozem zamawiają także studenci, osoby trenujące, a nawet seniorzy. Cieszymy się, że po catering dietetyczny sięgają osoby w różnym wieku. To propozycja dla wszystkich, którzy nie przepadają za gotowaniem lub nie mają czasu na codzienne przygotowywanie posiłków dopasowanych do aktualnego zapotrzebowania kalorycznego. Sprawdź nas! Już dziś zamów dietę z dowozem pod wskazany adres.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!