Dieta pudełkowa Ostrołęka

Halo, Ostrołęka! Czy mamy tu fanów dobrego i smacznego jedzenia? Takiego, które dodaje energii na cały dzień, pysznie smakuje i na dodatek samo podjeżdża pod drzwi? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. W Dietetycznej Chatce oferujemy pełnowartościowe posiłki dopasowane do Twoich potrzeb. Wybierz swój plan i zmień życie na lepsze.

Diety pudełkowe – to proste!

Pięć posiłków na cały dzień, obiad, a może lunchbox? W wersji standard czy wege? W Dietetycznej Chatce wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wybierając dietę pudełkową, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na zapotrzebowanie kaloryczne. A to zależy od wielu czynników m.in. wieku, masy ciała oraz rodzaju aktywności fizycznej i jej częstotliwości. Oferujemy posiłki w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Jeżeli nie wiesz, który plan wybrać, skontaktuj się z nami! Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Wybierając catering dietetyczny dopasowany do swoich potrzeb, oszczędzasz czas. Wyobraź sobie, że nie musisz planować posiłków, robić dużych zakupów w supermarkecie, obierać, kroić, siekać, gotować, dusić, mieszać i sprzątać po jedzeniu. Co zrobisz z wolnym czasem? Obejrzysz ulubiony film, przeczytasz książkę, zaczniesz kurs językowy, a może weźmiesz udział w zajęciach air jogi? Wybór należy do Ciebie!

Na co możesz liczyć, wybierając naszą dietę pudełkową?

Catering z Dietetycznej Chatki to urozmaicone, pełnowartościowe posiłki, nad którymi czuwają doświadczeni kucharze oraz dietetycy. Jak wygląda przygotowywanie posiłków? Najpierw starannie selekcjonujemy produkty, które trafią na Twój talerz. Potem łączymy je w unikalne kompozycje smakowe, skrupulatnie licząc kalorie. Wszystko po to, aby ułatwić Ci osiągnięcie zamierzonego celu: zrzucenie nadprogramowych kilogramów, budowę masy mięśniowej, zachowanie szczupłej sylwetki czy powrót do zdrowia.

Śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja: w Dietetycznej Chatce każdy posiłek to prawdziwa uczta kulinarna! Inspirujemy się smakami z różnych stron świata. Oprócz dań typowych dla kuchni polskiej w naszym menu znajdziesz posiłki znane z kuchni meksykańskiej czy włoskiej. Z pewnością nieraz Cię zaskoczymy! Wybierz dietę pudełkową i odkryj przyjemność z jedzenia na nowo.

Dieta pudełkowa Ostrołęka

Diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością zarówno w Ostrołęce, jak i innych zakątkach Polski. Bardzo nas cieszy wzrost świadomości dotyczącej zasad zdrowego odżywiania. Dlatego robimy wszystko, aby docierać z naszą ofertą do nowych lokalizacji. Stare Miasto, Śródmieście, Osiedle Sienkiewicza, Traugutta czy Bursztynowe – nasz catering dotrze pod wskazany adres na terenie całej Ostrołęki. Posiłki zawsze przygotowujemy i rozwozimy dzień wcześniej w hermetycznie zamkniętych opakowaniach. Dzięki temu wiesz, że dobrze zaczniesz dzień!