PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Kolno

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Kolna!

Dieta pudełkowa Kolno

Regularnie zwiększamy zasięg naszego działania, dostarczając dietę z dostawą do coraz większej liczby miejscowości. Dieta pudełkowa w Kolnie również jest już dostępna. Zamów catering dietetyczny dostarczany każdego dnia pod Twoje drzwi. Oferta w Kolnie jest taka sama jak w innych miejscowościach - najwyższej jakości posiłki dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dieta pudełkowa Kolno – co znajdziesz w ofercie?

Co człowiek, to inna potrzeba. Zdajemy sobie sprawę, że ludzie wybierają cateringi dietetyczne z różnych powodów. Dlatego przygotowaliśmy rozmaite diety pudełkowe, aby każdy znalazł u nas to, czego aktualnie potrzebuje. Nasza oferta, to:

Każda wymieniona powyżej dieta pudełkowa to zestaw 5 posiłków na cały dzień. Różnice dotyczą rodzaju posiłków i zawartych w nich proporcji składników odżywczych. Przykładowo, Dieta Standard to rozwiązanie uniwersalne, to najbardziej zróżnicowana dieta bogata w produkty mięsne i wegetariańskie. Natomiast Dieta Active to propozycja dla osób aktywnych fizyczne, które potrzebują zwiększonej ilości kalorii, a także podwyższonej dawki białka.

Poza wymienionymi powyżej, nasz catering dietetyczny oferuje również diety pudełkowe złożone z 3 dań oraz same obiady dostarczane każdego dnia pod Twój adres. A może przyszedł czas na oczyszczenie organizmu? W takim razie najlepszym wyborem będzie dla Ciebie dieta detoks.

Dieta pudełkowa od dietetyka

Każda nasza dieta pudełkowa to zestaw posiłków skomponowanych przy udziale profesjonalnego dietetyka. Jednak to nie wszystko. Oferujemy również możliwość bezpośredniej konsultacji dietetycznej w cenie wykupionej diety pudełkowej. Dzięki temu poznasz swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz dowiesz się, która dieta pudełkowa będzie najlepsza dla Twojego zdrowia. Dieta pudełkowa w Kolnie to zatem nie tylko pyszne, ale też zdrowe posiłki, idealnie odpowiadające Twoim potrzebom.

Catering Diety z Chatki - zamów już dzisiaj!

Mieszkasz w Kolnie? Zatem nasza dieta na zamówienie jest dla Ciebie dostępna. Bez względu na Twój dokładny adres, na pewno nasz catering dietetyczny tam dotrze! Sprawdź już dzisiaj, co może dać Ci jedzenie pudełkowe z Dietetycznej Chatki. Poznaj specyfikę każdej z naszych diet pudełkowych i wybierz tę, która najlepiej Ci odpowiada. Następnie w kilku prostych krokach dokonaj zamówienia.

Aby zamówić catering dietetyczny do Kolna, zaznacz na naszej stronie opcję Zamów, a następnie wybierz miasto dostawy - w tym przypadku Kolno. W kolejnym kroku wybierz dietę i jej kaloryczność, a następnie poinformuj nas, na jaki okres zamawiasz catering dietetyczny. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, w które dni przyjedzie do Ciebie jedzenie pudełkowe. Natomiast nasze zadanie to przygotowanie świeżego posiłku i dostarczenie go do Ciebie zawsze na czas. Kładziemy szczególny nacisk na punktualność, dlatego możesz być pewien, że catering dietetyczny zawsze dotrze do Ciebie najpóźniej przed północą dnia poprzedzającego dzień, na który została zamówiona dieta.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!