Dieta pudełkowa Lidzbark Warmiński

Cześć! Jesteśmy kucharzami i dietetykami: z pasji i zawodu. Wiemy, jak planować i przygotowywać zdrowe posiłki o odpowiedniej kaloryczności. Dysponujemy profesjonalną kuchnią i niezbędnym zapleczem logistycznym, które umożliwia nam szybki i bezpieczny transport. Chcesz zmienić swoje życie i poczuć się lepiej w swoim ciele? Nie czekaj do Nowego Roku/początku miesiąca/poniedziałku!

Cateringi dietetyczne dla każdego

Czy wiesz, ile kalorii dziennie potrzebujesz, aby utrzymać dotychczasową wagę, a ile, żeby zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów? 1200, a może 1500? Jeśli nie, zacznij od konsultacji z Chatkowym dietetykiem. Możesz to zrobić za darmo! Umów spotkanie, korzystając z intuicyjnego formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. W trakcie rozmowy telefonicznej zapytamy Cię o Twoje cele, styl życia oraz ulubione formy aktywności i zaproponujemy dietę dopasowaną do Twoich aktualnych potrzeb. Pamiętaj, że wszystkie nasze posiłki są dostępne w dwóch wariantach: standardowym, czyli mięsnym, i wegetariańskim.

Posiłki, które codziennie dostarczamy pod drzwi naszych klientów, powstają z sezonowych warzyw i owoców oraz świeżych ryb, mięsa i nabiału, które pochodzą od lokalnych dostawców m.in. z regionu Warmii i Mazur.

Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla każdego:

  • studentów, którzy nie mają warunków do przygotowywania zbilansowanych posiłków;
  • seniorów, którym zależy na tym, aby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem;
  • sportowców, którzy prowadzą aktywny tryb życia i chcą mieć pewność, że dostarczają organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje;
  • pracowników biurowych, którzy chcą mieć dostęp do zdrowych i zbilansowanych posiłków;
  • osób pracujących fizycznie, które potrzebują dodatkowej energii do pracy;
  • osób, które chcą przejść na dietę wegetariańską, ale nie wiedzą, gdzie szukać innych źródeł białka.

Diety pudełkowe dostarczamy od poniedziałku do piątku. Dzięki temu w tygodniu, kiedy jesteś w pracy, masz więcej czasu na inne aktywności. Nie lubisz gotować? Jeśli będziesz mieć możliwość, aby robić to wtedy, kiedy masz czas i ochotę, być może tak jak my – pokochasz!

Dieta pudełkowa Lidzbark Warmiński – jak złożyć zamówienie?

Zamawianie posiłków w Dietetycznej Chatce jest wyjątkowo proste. Pięć posiłków dziennie, lunchbox składający się z trzech dań, obiad, a może oczyszczanie, czyli dieta DETOX lub Soki z Chatki? Wybierz rodzaj diety, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom oraz kaloryczność posiłków. Podaj adres, pod który mamy dostarczyć Twoje zamówienie, zapłać online i czekaj na swoją dietę pudełkową! Dotrzemy do Ciebie w dniu poprzedzającym zamówienie między godziną 15:00 a 24:00. Wystarczy, że odbierzesz swój posiłek od kuriera (lub zgarniesz hermetycznie zapakowane pudełka spod drzwi) i podgrzejesz, gdy zgłodniejesz. Prawda, że to proste? Zamów swój posiłek testowy!