Dieta pudełkowa Sopot

Płyniemy na fali! Diety z Chatki dotarła do Trójmiasta. Sopot to jedno z wielu miast na trasie naszych dostaw. Zadbaj o zdrowie i piękną sylwetkę bez głodówki i efektu jo-jo. Wybierz catering dietetyczny dopasowany do potrzeb, a my zajmiemy się resztą. Zaplanujemy menu na cały tydzień od poniedziałku do piątku, dobierzemy odpowiednie składniki, ugotujemy, zapakujemy i przywieziemy pod drzwi.

Co to są diety pudełkowe?

Dieta pudełkowa to posiłki o odpowiedniej kaloryczności dostarczane pod wskazany adres. Catering dietetyczny cieszy się rosnącą popularnością na całym świecie, także wśród mieszkańców Sopotu. Szybki tryb życia może w negatywny sposób odbić się na zdrowiu. Organizm pozbawiony pewnych składników odżywczych przestaje funkcjonować w sposób prawidłowy. Dlatego warto zadbać o to, aby dostarczyć mu tego, czego potrzebuje niezależnie od płci, wieku czy masy ciała. Nasze diety powstają pod okiem doświadczonych dietetyków i kucharzy w oparciu o najnowsze wytyczne żywieniowe. Korzystamy ze świeżych produktów pochodzących od lokalnych przedsiębiorców. To, co regionalne łączymy z tym, co globalne: kreatywnie łączymy smaki, komponując menu dla całej rodziny.

Diety pudełkowe dla każdego

Ile kalorii potrzebujesz, aby zredukować masę ciała lub utrzymać dotychczasową wagę? To pytanie, na które trudno odpowiedzieć, nie mając odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dlatego przed wyborem diety oferujemy naszym klientom bezpłatną konsultację z dietetykiem. Na rozmowę telefoniczną możesz umówić się online. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią datę w naszym kalendarzu.

Oferujemy diety z dowozem w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Wybierając catering składający się z pięciu posiłków, nie musisz myśleć o tym, co zjeść na śniadanie, co przygotować na obiad, a co przekąsić przed snem, aby nie kłaść się do łóżka ze zbyt pełnym żołądkiem. W naszej ofercie znajdziesz także lunchboxy skomponowane z myślą o osobach, które spędzają większość część dnia poza domem, ale nie chcą rezygnować ze zdrowych posiłków; obiady jak u mamy, ale z odpowiednią ilością kalorycznych dodatków, a także diety oczyszczające: dla osób, które chcą w pełni przygotować organizm do zmiany nawyków żywieniowych, czyli DETOX oraz Soki z Chatki. Nasze diety są dostępne w wariancie mięsnym lub bezmięsnym.

Dieta pudełkowa Sopot – zamów i odbierz spod drzwi

Przylesie, Świemirowo, Dolny Sopot, Górny Sopot, Leśna Polana, Kamienny Potok, Karlikowo, Brodwino – nasz kurier dotrze z zamówieniem pod wskazany adres na terenie całego miasta. Posiłki zawsze przygotowujemy z jednodniowym wyprzedzeniem i rozwozimy od 15:00 do 24:00. Dbamy o to, żeby Twoje zamówienie zawsze dotarło na czas. Posiłki w hermetycznych opakowaniach są gotowe do podgrzania. Swoją dietę pudełkową możesz w łatwy sposób zabrać do szkoły, pracy, na uczelnię lub w delegację. Zamów posiłek testowy i przekonaj się, że zmiana nawyków żywieniowych może być prostsza, niż myślisz.