PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Szczytno

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Szczytna!

Dieta pudełkowa Szczytno

Kończą Ci się pomysły na obiady? Nie lubisz gotować tylko dla siebie i znasz wszystkie fast foody w okolicy swojego biura? Nie czekaj do jutra lub do poniedziałku! Zamów smaczną i zdrową dietę pudełkową z dostawą pod wskazany adres na terenie Szczytna online. Przekonaj się, że zmiana nawyków żywieniowych wcale nie musi być trudna.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa to inwestycja w zdrowie i lepsze samopoczucie. Mówi się, że, jesteśmy tym, co jemy. To prawda! Składniki odżywcze znajdujące się w owocach, warzywach, mięsie, nabiale czy produktach zbożowych to paliwo dla naszego organizmu. Paliwo, dzięki któremu wszystkie narządy mogą funkcjonować w prawidłowy sposób. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, zacznij od zmiany diety. Wybierz plan odpowiadający swojemu trybowi życia oraz zapotrzebowaniu kalorycznemu. Selekcję produktów, liczenie kalorii i przygotowywanie posiłków zostaw nam. Jesteśmy ludźmi, dla których gotowanie to największa pasja! Nasz zespół tworzą doświadczeni dietetycy i kucharze. Codziennie dbamy o to, aby przygotowywane przez nas posiłki były smaczne i zdrowe.

Dieta pudełkowa Szczytno – dla kogo?

Myślisz, że catering dietetyczny jest tylko dla zawodowych sportowców lub osób, które chcą radykalnie zrzucić wagę? Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie niezależnie od tego, kim są, gdzie pracują i co motywuje ich do działania.

Chcesz przekonać drugą połówkę do zamawiania diety z dostawą do domu? Sprawdź nas! Zamów jedzenie pudełkowe na próbę: obiad, lunchbox lub zestaw na cały dzień. Zobacz, że można jeść smacznie i zdrowo. Dobieranie produktów i odmierzanie składników zostaw nam! Korzystamy z produktów pochodzących od zaufanych dostawców. Bliska jest nam filozofia slow life. Obowiązki zawodowe, rodzinne, gotowanie, spełnianie pasji, podróżowanie… Wiemy, że w dzisiejszym, zabieganym świecie trudno jest znaleźć czas na wszystko. Gotowanie możesz zostawić nam!

Jak zamówić catering dietetyczny w Szczytnie z dostawą do domu?

To prostsze, niż myślisz! Wybierz rodzaj diety (Detox, 5 posiłków, sam obiad, lunchbox w wersji standard lub wege) oraz ilość kalorii (1200, 1500, 1800, 2200 lub 2500 kcal). Powiedz nam, dokąd mamy dostarczyć Twój posiłek i opłać zamówienie online. Diety rozwozimy od godziny 15:00 do 24:00. Jeżeli akurat nie będzie Cię w domu, kurier zostawi posiłek pod drzwiami w bezpiecznym opakowaniu, które z łatwością zabierzesz do biura, na uczelnię lub w podróż służbową. Nie rezygnuj ze zdrowego trybu życia!

Zbilansowana dieta to nie tylko smuklejsza sylwetka, ale także lepsze samopoczucie. Nie wiesz, jaką ilość kalorii wybrać? Zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym dietetykiem lub skorzystaj z porady wirtualnego asystenta. Chcesz zrzucić nadprogramowe kilogramy?

Karmisz piersią i chcesz mieć pewność, że dostarczasz sobie i dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych? Trenujesz zawodowo lub półprofesjonalnie i zależy Ci na jak najlepszych wynikach? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy, który plan pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!