PANEL KLIENTA

Catering Dietetyczny
Białystok

Standard

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Lunchbox wege + ryby

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Dowozimy do Augustowa!

Dieta pudełkowa Białystok

Mieszkasz w Białymstoku? Szukasz zdrowego i smacznego cateringu dietetycznego, który zgarniesz spod drzwi przed wyjściem do szkoły lub pracy? Diety z Chatki to nie tylko dieta pudełkowa dla zabieganych (lub po prostu mających inne pasje niż gotowanie). To sposób na zmianę myślenia o jedzeniu. My zadbamy o to, aby Twoje posiłki miały taką liczbę kalorii, jakiej potrzebujesz. Dobierzemy składniki, które doskonale się uzupełniają. Przyniesiemy gotowe posiłki pod Twoje drzwi w bezpiecznych, hermetycznych opakowaniach. A Tobie zostawimy czerpanie przyjemności z jedzenia!

Dlaczego my?

Gotujemy z sercem! Nasze diety pudełkowe tworzą pasjonaci gotowania, którzy sami lubią dobrze zjeść, ale zdrowie jest dla nich priorytetem. Do przygotowywania posiłków wykorzystujemy sezonowe warzywa i owoce. Zaopatrujemy się w przetwory mleczne, jaja, mięso, ryby, pieczywo oraz inne artykuły spożywcze u zaufanych, lokalnych dostawców.

Wybierając dietę pudełkową z Dietetycznej Chatki, spędzasz czas w kuchni tylko wtedy, kiedy masz czas i ochotę. Dzięki temu gotowanie staje się przyjemnością, a nie uciążliwym obowiązkiem. Joga? Lekcje hiszpańskiego? Kurs programowania? Czas, który zyskasz, dzięki cateringowi dietetycznemu, możesz przeznaczyć na rozwijanie swoich pasji.

Dieta pudełkowa Białystok – dla kogo?

Nasz catering dietetyczny w Białymstoku cieszy się dużą popularnością wśród osób, którym zależy na zdrowiu oraz zachowaniu szczupłej sylwetki. Dieta pudełkowa jest dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Możesz wybrać 5 posiłków dziennie, lunchbox składający się z trzech posiłków, wariant DETOX lub pyszny i zdrowy obiad. Nie jesz mięsa? Przygotujemy dla Ciebie posiłek w wersji wege. W naszej ofercie znajdziesz dietę na zamówienie o wybranej kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 lub 2500 kcal. Nie wiesz, którą opcję wybrać? Odezwij się do nas i opowiedz nam o sobie, swoim trybie życia i preferencjach żywieniowych, a podpowiemy Ci, ile kalorii potrzebujesz, aby osiągnąć założony efekt.

Jedzenie pudełkowe to nie tylko sposób na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Dzięki odpowiednio dobranemu cateringowi dietetycznemu możesz zwiększyć masę mięśniową lub utrzymać obecną wagę, ale czuć się dużo lepiej niż dotychczas! Jak to możliwe? Posiłki przygotowywane przez naszych kucharzy zawierają wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje Twój organizm w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu każdego dnia masz energię do działania oraz siłę niezbędną do realizacji planów zawodowych i prywatnych.

Dokąd dostarczamy nasz catering dietetyczny w Białymstoku?

Mieszkasz w samym centrum miasta? A może na Słonecznym Stoku, Zielonym Wzgórzu lub osiedlu Bema? Dostarczamy catering dietetyczny na terenie całego Białegostoku. Codziennie dostaniesz świeżo przygotowane, smaczne i zbilansowane posiłki. Zamówienie będzie czekało na Ciebie pod drzwiami w dniu poprzedzającym zamówienie. Posiłki rozwozimy od godziny 15:00 do 24:00. Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie! Zamów dietę z dostawą i przekonaj się, że droga do wymarzonej sylwetki jest prostsza, niż myślisz.

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!