PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Ełk

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Ełku!

Dieta pudełkowa Ełk

Czy można codziennie jeść jak w restauracji, nie wydając fortuny? Wyobraź sobie, że o Twój bilans kaloryczny każdego dnia dba doświadczony dietetyk, a o wrażenia smakowe sam szef kuchni. Brzmi zbyt pięknie, żeby mogło być prawdziwe? Catering dietetyczny to alternatywa dla codziennego gotowania. Jeśli mieszkasz w Ełku i chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, a przy okazji codziennie odkrywać nowe połączenia smakowe, zobacz, na czym polega dieta pudełkowa.

Catering dietetyczny od A do Z

Szybki tryb życia nie sprzyja jedzeniu zbilansowanych posiłków, a siedząca praca przyczynia się do odkładaniu się odkładania nadprogramowych kilogramów. Efekt? Gorsze samopoczucie i brak energii do działania. Diety z Chatki to smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki przygotowywane przez profesjonalistów.

Jak działamy? Planujemy menu, gotujemy i dowozimy pod same drzwi. Dzięki temu Ty nie musisz: robić list zakupowych, biegać po supermarketach, obierać, kroić, piec, dusić, podsmażać i sprzątać. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na rozwój osobisty lub zawodowy. Studia podyplomowe, kurs językowy, zajęcia sportowe? Wybierz to, co sprawia Ci najwięcej przyjemności.

W naszej ofercie znajdziesz diety w kilku wariantach kaloryczności. 1200, 1500, 1800, 2200 i 2500 kcal w wersji standard lub wege. Korzystamy z sezonowych owoców i warzyw pochodzących z mazurskich pól i sadów.

Zaopatrujemy się w mięso, nabiał, ryby i pieczywo u zaufanych dostawców. Dbamy o to, aby posiłki, które trafiają pod Wasze drzwi, były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim pełnowartościowe. Inspiracji szukamy w kuchni polskiej, włoskiej, amerykańskiej, a nawet meksykańskiej.

Diety z dowozem – sposób na udany tydzień

Cateringi dietetyczne dostarczamy do naszych klientów od poniedziałku do piątku. Dzięki temu nie musisz planować menu na cały tydzień, robić dużych zakupów spożywczych, obierać, kroić, dusić i gotować. Wszystko zrobimy za Ciebie! Gotowanie to nasza pasja, którą z przyjemnością dzielimy się z innymi.

Udowadniamy, że jedzenie pudełkowe nie musi być monotonne, nawet jeśli wybierzesz wariant redukcyjny. Ale catering dietetyczny to nie tylko sposób na niechciane kilogramy. Z naszych diet pudełkowych korzystają także zawodowi sportowcy, półprofesjonaliści, pracownicy biurowi, studenci, a nawet seniorzy. Odpowiednio dobrany wariant kaloryczny to przepis na zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Dieta pudełkowa Ełk – sprawdź, dokąd dostarczamy!

Centrum, Zatorze, Konieczki, Północ – niezależnie, od tego, w której dzielnicy Ełku mieszkasz, dowieziemy Twoje zamówienie pod same drzwi na terenie stolicy Mazur. Posiłki przygotowujemy i dostarczamy dzień wcześniej od 15:00 do 24:00.

Dzięki temu możesz je zabrać, dokąd chcesz: do szkoły, pracy, na uczelnię lub w delegację. Przekonaj się, że zdrowa dieta odchudzająca nie musi być monotonna!

Bogactwo smaków i chęć zrzucenia nadprogramowych kilogramów wcale nie muszą się wykluczać. Koniec z niezdrowymi głodówkami i dietami wywołującymi efekt jo-jo. Zamów posiłek testowy i przekonaj się, że zmiana nawyków żywieniowych może być prostsza, niż myślisz.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!