PANEL KLIENTA

Catering Dietetyczny
Elbląg

Standard

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Lunchbox wege + ryby

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Dowozimy do Elbląga!

Dieta pudełkowa Elbląg

Szukasz najlepszego cateringu dietetycznego w mieście? Mamy dla Ciebie świetną informację: dietę pudełkową z Chatki zamówisz z dowozem na terenie całego Elbląga. Czego możesz się spodziewać po chatkowych posiłkach? Możemy Ci obiecać, że będzie smacznie, zdrowo i różnorodnie. Nie czekaj do poniedziałku! Przekonaj się, że przejście na dietę nie musi oznaczać rezygnacji z ulubionych potraw i składników.

Czym się kierować przy wyborze cateringu dietetycznego?

Dieta pudełkowa to przede wszystkim odpowiedni bilans kaloryczny. Dzięki temu możesz osiągnąć założony cel: zredukować masę ciała, utrzymać dotychczasową wagę lub zbudować masę mięśniową. W naszej ofercie znajdziesz diety w aż pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 lub 2500 kalorii. Jeśli masz wątpliwości, który wybrać, napisz do nas!

Wiemy także, że coraz więcej osób rezygnuje z mięsa na rzecz innych źródeł białka. Jeśli chcesz przejść na zieloną stronę mocy, ale boisz się, że nie zapewnisz swojemu organizmowi takiej ilości składników odżywczych, jakich potrzebuje, wybierz dietę pudełkową w wariancie wege. O to, by niczego Ci nie zabrakło, zadba doświadczony dietetyk.

Szukając cateringu dietetycznego w Elblągu, warto wspierać firmy, które współpracują z lokalnymi przedsiębiorcami i korzystają z produktów sezonowych bogatych w witaminy i minerały. Duże znaczenie ma także terminowość dostaw. Przy wyborze diety z dowozem ważny jest także sposób przygotowywania posiłków. Jeśli chodzi o jakość przygotowywanych potraw, nigdy nie idziemy na kompromisy. Przestrzegamy zasad systemu HACCP i podlegamy regularnym kontrolom jakości.

Diety z Chatki – dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów: kucharzy i dietetyków z wieloletnim doświadczeniem. Planując menu dla naszych klientów, dbamy o to, aby w ich diecie nie zabrakło najważniejszych składników odżywczych: białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin oraz mikro- i makroelementów.

Nasze posiłki powstają z produktów pochodzących od lokalnych dostawców z regionu Warmii i Mazur. Dbamy o to, aby było nie tylko zdrowo, ale także smacznie.

Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów to nasze priorytety. W Dietetycznej Chatce robimy wszystko, aby Twoje posiłki docierały zawsze na czas. Dlatego cieszymy się, że z naszego cateringu dietetycznego coraz chętniej korzystają mieszkańcy całego Elbląga.

Dieta pudełkowa Elbląg – sprawdź, jak zamówić!

Wiemy, że nie lubisz marnować czasu. Dlatego maksymalnie uprościliśmy system składania zamówień na naszej stronie. Wszystko robisz online: wybierasz rodzaj diety (5 posiłków, lunchbox, obiad, DETOX), kaloryczność (1200, 1500, 1800, 2200 lub 2500), wariant (standard lub wege) i miejsce dostarczenia zamówienia. Stare Miasto, Drewnik, Osiek, Dąbrowa, Kamionka czy Nowe Pole – nasz catering dotrze do Ciebie niezależnie od tego, w której dzielnicy Elbląga mieszkasz. Posiłki rozwozimy codziennie od 15:00 do 24:00. Jeśli nie będzie Cię w domu, Twoje zamówienie będzie czekało na Ciebie pod drzwiami. Bez obaw! Zadbaliśmy o to, aby było bezpieczne. Posiłki pakujemy w szczelnie zamknięte opakowania, które zabezpieczają dania przed przypadkowym rozlaniem lub zanieczyszczeniem. Masz wątpliwości, czy dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Zamów posiłek testowy!

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!