PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Myszyniec

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Myszyńca!

Dieta pudełkowa Myszyniec

Mieszkasz w Myszyńcu? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nasza dieta na zamówienie jest u Ciebie dostępna! Zamów dietę pudełkową do Myszyńca, aby każdego dnia cieszyć się zdrowymi i pysznymi posiłkami. Zamówienie jedzenia pudełkowego, podobnie jak cała współpraca z nami, jest bardzo proste. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki skorzystaniu z usług cateringu dietetycznego z Chatki.

Dieta pudełkowa Myszyniec – dlaczego warto z niego skorzystać?

Masz wątpliwości, czy catering dietetyczny w Myszyńcu to coś dla Ciebie? Może nie wiesz, jaki cel ma dieta pudełkowa? Chętnie wyjaśnimy! Jedzenie pudełkowe to sposób na osiągnięcie celów dietetycznych w prosty i szybki sposób. Cele, dla których warto stosować diety pudełkowe mogą być różne. Przyjęło się, że dieta pudełkowa to przede wszystkim dobry sposób na odchudzanie. Rzeczywiście, właściwie dobrana dieta w pudełkach wraz z aktywnością fizyczną gwarantują zrzucenie nadmiarowych kilogramów. Wiele naszych Klientek i Klientów deklaruje utratę kilku kilogramów już w pierwszych tygodniach stosowania diety pudełkowej.

Jednak cateringi dietetyczne są wybierane także z innych powodów. Dostosowana do indywidualnych potrzeb dieta pudełkowa w Myszyńcu może pomóc w zbudowaniu masy mięśniowej. W tym przypadku przygotowywana przez nas dieta pudełkowa zawiera więcej białka oraz tłuszczów. Posiłki są tak skomponowane, aby o odpowiednich porach dnia dostarczać właściwie ilości poszczególnych składników odżywczych.

Pudełkowa dieta z dostawą to również sposób na poprawę stanu zdrowotnego. Nasze jedzenie pudełkowe to wysoka zawartość niezbędnych minerałów i witamin. Z nami masz pewność, że w Twojej diecie nie zabraknie żadnych składników. Każda dieta pudełkowa z naszej oferty to dzieło doświadczonych dietetyków, z którymi również Ty możesz się skontaktować bez dodatkowych opłat.

Jedzenie pudełkowe, które polubisz

Z nami masz pewność, że znajdziesz dietę pudełkową, która będzie odpowiadała Twoim preferencjom smakowym. Podstawowa dieta z naszej oferty to Dieta Standard, najbardziej zróżnicowana, składająca się zarówno z potraw mięsnych, jak i wegetariańskich. Możesz również wybrać tę dietę w wersji bez ryb lub zdecydować się na dietę wegetariańską. Jeszcze inna opcja to dieta wegetariańska, w której pojawiają się dania rybne. Jak widzisz, nasz catering dietetyczny posiada bogatą ofertę.

A to jeszcze nie wszystko. Twoja dieta pudełkowa w Myszyńcu może przybierać różne formy pod względem liczby dań i kaloryczności. Chcesz, aby dieta z dostawą zawierała dania na cały dzień? Prosze bardzo! Jednak jeśli preferujesz 3 posiłki dzienne lub sam tylko obiad, również dostarczymy Ci posiłku. Najniższa wartość kaloryczna standardowej diety 5-posiłkowej to 1500 kcal, a najwyższa to aż 2500 kcal.

Sprawdź nasze diety pudełkowe i zdecyduj, którą chcesz zamówić. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy! Nasz catering dietetyczny w Myszyńcu to dostawa pysznego i zdrowego jedzenia, a także pomoc w zakresie wyboru optymalnej diety.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!