PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Biskupiec

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Biskupca!

Dieta pudełkowa Biskupiec

Z przyjemnością informujemy, że Biskupiec to kolejne miasto na trasie naszych dostaw! Jeżeli szukasz lokalnej firmy specjalizującej się w cateringu dietetycznym, to jesteś w dobrym miejscu. Diety z Chatki to tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu: produkty, które znasz i połączenia smakowe, które pokochasz! Zamów już dziś posiłek testowy, a jutro dostarczymy go pod Twoje drzwi.

Diety z Chatki – smak Warmii i Mazur

Jesteśmy lokalną firmą dostarczającą catering dietetyczny w Biskupcu oraz do pobliskich miejscowości na terenie Warmii i Mazur. Korzystamy z bogactwa całego regionu. Dlatego w naszych posiłkach znajdziesz owoce i warzywa z lokalnych upraw, a także mięso, ryby, nabiał i pieczywo pochodzące od zaufanych dostawców. Nasza kreatywność w kuchni nie zna granic! Inspiracji szukamy nie tylko w kuchni polskiej, ale także zagranicznej np. włoskiej czy meksykańskiej. Na straży odpowiedniej ilości kalorii stoją chatkowi dietetycy, a smaku pilnują kucharze z doświadczonym szefem kuchni na czele. Jedzenie pudełkowe w Dietetycznej Chatce powstaje zawsze ze świeżych produktów. Przygotowując posiłki, przestrzegamy wszystkich norm sanitarnych. Bezpieczeństwo klientów to nasz priorytet! W naszej kuchni smak i zdrowie zawsze idą w parze.

Jaką dietę wybrać?

To jedno z najczęstszych pytań, które zadają nam klienci. Na to pytanie nie ma jednej, prawidłowej odpowiedzi. Każdy z nas ma inną budowę ciała i prowadzi inny tryb życia, w związku z czym ma nieco inne zapotrzebowanie kaloryczne. Dlatego oferujemy cateringi dietetyczne o różnej kaloryczności: od 1200 do 2500 kcal. Dzięki temu z naszej diety z dowozem mogą skorzystać zarówno osoby, które chcą zredukować masę ciała, jak i ci, którzy pragną utrzymać dotychczasową wagę. Chcemy nie tylko pomóc Ci osiągnąć zamierzony cel, ale przede wszystkim pokazać, że zmiana nawyków żywieniowych nie musi być trudna.

Dieta pudełkowa Biskupiec – nowoczesny catering dietetyczny

Zamawiasz jedzenie z dowozem w Biskupcu po raz pierwszy? Zadbaliśmy nie tylko o to, aby nasze posiłki były smaczne i zdrowe. Przygotowaliśmy także prosty i intuicyjny system zamówień online. Do swojego panelu klienta możesz się zalogować o każdej porze dnia i nocy. W każdej chwili możesz zmodyfikować swoje zamówienie lub zawiesić dietę na czas wakacyjnego wyjazdu. Posiłki przygotowujemy z jednodniowym wyprzedzeniem i rozwozimy od godziny 15:00 do 24:00. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, co przygotować na śniadanie lub co zabrać do pracy czy na uczelnię. Posiłki na cały dzień w hermetycznych opakowaniach będą czekać na Ciebie pod drzwiami! Wystarczy, że włożysz je do lodówki i zjesz, wtedy, kiedy poczujesz głód. Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na codzienne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków, ale chcą dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!