PANEL KLIENTA

Catering Dietetyczny
Łomża

Standard

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Lunchbox wege + ryby

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Dowozimy do Łomży!

Dieta pudełkowa Łomża

Hej, Łomżanie! Mamy dla Was świetną wiadomość: codziennie przygotowujemy dla Was smaczne i zdrowe jedzenie pudełkowe z dostawą do domu. Co wybierzesz na początek? Obiad, lunchbox, detox, a może od razu pięć pełnowartościowych posiłków, które zapewnią Ci energię na cały dzień? W wersji standard czy wege? Dobierz plan do swoich potrzeb i osiągaj wymarzone cele. Niech szczupła sylwetka idzie w parze ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Rób to, co kochasz, a planowanie posiłków, zakupy i gotowanie zostaw nam!

Czym wyróżnia się nasz catering

Catering dietetyczny w Łomży cieszy się coraz większą popularnością. Nasze posiłki to efekt współpracy doświadczonych kucharzy i dietetyków. W Dietetycznej Chatce pracują ludzie, którzy tak bardzo pokochali gotowanie, że zapragnęli podzielić się swoją pasją z innymi. Dbamy o najwyższą jakość usług. Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami i korzystamy z produktów sezonowych. W naszym menu znajdziesz starannie wyselekcjonowane warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, nabiał, mięso i ryby będące źródłem cennych witamin i minerałów. Dbamy o to, aby nasz catering był jak najbardziej urozmaicony. Wszystko po to, aby na Twoim talerzu znalazły się produkty bogate w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Możesz jeść zdrowo i smacznie bez ciągłego liczenia kalorii. Zmianę poczujesz bardzo szybko, zwłaszcza jeśli do tej pory Twoja dieta nie było odpowiednio zbilansowana.

Diety pudełkowe? Dla każdego!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którym zależy na zdrowym trybie życia: studentów, pracowników biurowych, zabieganych rodziców, osób trenujących zawodowo lub półprofesjonalnie, a także pacjentów w trakcie rekonwalescencji i seniorów.

Wybierz swój plan: 1200, 1500, 1800, 2200 lub 2500 kalorii. W wersji standard lub wege. Oferujemy smaczne i pełnowartościowe posiłki, które dodadzą Ci energii na cały dzień. Najlepsze efekty osiągniesz, jeśli dopasujesz kaloryczność do swojego trybu życia. Jeżeli masz wątpliwości, który plan wybrać, skontaktuj się z nami. Podpowiemy Ci, co zrobić, aby osiągnąć założony cel, którym może być zarówno zrzucenie kilku kilogramów, budowa masy mięśniowej, jak i powrót do zdrowia po przebytej chorobie.

Dieta pudełkowa Łomża – jak zamówić catering dietetyczny z dostawą?

Wybierz rodzaj diety, ilość kalorii oraz adres dostawy. Skowronki, Rembelin, Zawady-Przedmieście, Rybaki – dotrzemy z Twoim zamówieniem do każdej dzielnicy na terenie Łomży. Zamówienia przygotowujemy dzień wcześniej i dostarczamy pod drzwi od godziny 15:00 do 24:00. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, co jutro znajdzie się na Twoim talerzu. Gotujesz wtedy, kiedy chcesz. W trybie slow. A gdy masz inne plany, możesz zdać się na nas!

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!