PANEL KLIENTA

Catering Dietetyczny
Suwałki

Standard

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Lunchbox wege + ryby

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Dowozimy do Suwałk!

Dieta pudełkowa Suwałki

Halo, Suwałki! Czy jest tu ktoś, kto chciałby zacząć jeść zdrowiej i smaczniej? Diety z Chatki to domowe posiłki w nowoczesnym wydaniu przygotowywane pod okiem dietetyka i szefa kuchni. Będzie pysznie, zdrowo i różnorodnie. Zaczynamy?

Jak jeść lepiej i czuć się lepiej?

Świadome odżywianie to proces, którego celem jest nie tylko redukcja masy ciała, ale także poprawa samopoczucia. Efekty lepszego jedzenia widać nie tylko w sylwetce, ale także w wynikach badań. Przygotowywanie zbilansowanych posiłków o odpowiedniej kaloryczności wymaga jednak czasu i zaangażowania.

Szybki tryb życia nie sprzyja codziennemu gotowaniu w trybie slow. Dlatego coraz więcej mieszkańców Suwałk i okolic korzysta z cateringu dietetycznego, aby mieć pewność, że dostarcza swojego organizmowi „paliwo” najlepszej jakości, które zapewnia energię na cały dzień.

Wszystko, co musisz wiedzieć o cateringu dietetycznym z naszej Chatki

Chatkowy zespół tworzą pasjonaci gotowania i zdrowego trybu życia: dietetycy i kucharze z wieloletnim doświadczeniem. W naszym menu znajdziesz posiłki przygotowywane z sezonowych owoców i warzyw, świeżych mięs, ryb i nabiału. Korzystamy ze skarbów regionu Warmii i Mazur. Produkty, z których powstają nasze dania, pochodzą od lokalnych dostawców: rolników i małych producentów.

Planujemy menu na cały tydzień, dbając nie tylko o odpowiednią kaloryczność posiłków, ale także wyjątkowy smak. Nasze diety bazują na produktach od pokoleń wykorzystywanych w kuchni polskiej. Nie brakuje w nich jednak akcentów kuchni amerykańskiej, meksykańskiej i włoskiej. Liczenie kalorii nie musi oznaczać monotonni! Nasi kucharze codziennie udowadniają, że nawet w przypadku diety redukcyjnej jest miejsce na kreatywność i dobry smak.

Możesz wybrać jeden z pięciu wariantów kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 i 2500 kcal. Nie wiesz, który pozwoli Ci osiągnąć założony cel? Napisz do nas! Pomożemy Ci wybrać dietę, dzięki, której zrzucisz nadprogramowe kilogramy, utrzymasz dotychczasową wagę lub zbudujesz masę mięśniową.

Jesteś wege? A może dopiero planujesz przejść na zieloną stronę mocy? W naszej ofercie znajdziesz diety pudełkowe bazujące na składnikach roślinnych i produktach pełnoziarnistych, które zapewnią Ci odpowiednią ilość składników odżywczych.

Dieta pudełkowa Suwałki – jak zamówić?

Zadbaliśmy o to, aby proces składania zamówienia był jak najprostszy. Wszystko możesz zrobić online! Wybierz miasto, do którego mamy dostarczyć Twój posiłek, rodzaj diety oraz jej kaloryczność. W kalendarzu zaznacz dni, w których chcesz otrzymać zamówienie. Zapłać przez internet i już! Nasz kurier na pewno Cię znajdzie na terenie całych Suwałk. Dbamy o to, aby nasze posiłki były zawsze świeże. Dlatego przygotowujemy je i dostarczamy z jednodniowym wyprzedzeniem. Jedziesz na urlop lub w delegację? Wystarczy, że nas o tym poinformujesz z odpowiednim wyprzedzeniem. To Twoje pierwsze zamówienie w Chatce? Wybierz posiłek testowy i sprawdź nas!

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!