PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Nowy Dwór Gdański

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Nowego Dworu Gdańskiego!

Dieta pudełkowa Nowy Dwór Gdański

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Gotowanie nie jest Twoją największą pasją? Zamów posiłki na cały dzień o odpowiedniej kaloryczności z dowozem do domu. Ile to kosztuje? Mniej niż obiad w dobrej restauracji! Sprawdź, jak jeść smacznie i zdrowo, nie wydając fortuny.

Diety z Chatki – gotujemy dla Ciebie

Nasz zespół tworzą doświadczeni dietetycy i kucharze, którzy skrupulatnie planują menu, liczą kalorie, obierają, kroją, doprawiają i gotują. Łączymy ich talenty, przygotowując dla naszych klientów zbilansowane posiłki o odpowiedniej kaloryczności. Nie zapominamy o walorach smakowych! Korzystamy z sezonowych owoców i warzyw dojrzewających w regionie Warmii i Mazur. Wspieramy lokalnych dostawców nabiału, ryb, mięs i pieczywa. Nasze posiłki powstają w profesjonalnej kuchni. Przestrzegamy zasad HACCP i regularnie poddajemy się kontrolom jakości.

Obiecujemy, że będzie nie tylko zdrowo, ale także smacznie! Oferujemy diety pudełkowe składające się z pięciu posiłków (śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji) w kilku wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. W Dietetycznej Chatce zamówisz także: zdrowe lunchboxy i obiady jak u mamy (przygotowywane pod okiem dietetyka). Przygotowaliśmy także ofertę dla osób, które czują, że ich organizm potrzebuje dokładnego oczyszczenia, czyli DETOX oraz Soki z Chatki. Nie wiesz, jaki wariant wybrać? Umów się na bezpłatną rozmowę telefoniczną z naszym dietetykiem.

Co możesz u nas zjeść?

W naszym menu nie brakuje smaków dobrze znanych z dzieciństwa oraz najpopularniejszych potraw kuchni włoskiej, a nawet meksykańskiej. Nie boimy się kulinarnych wyzwań i eksperymentów! Nasze diety są dostępne w dwóch wariantach: standardowym, czyli mięsnym, oraz wegetariańskim. Chcesz wiedzieć, co jutro znajdziesz w swoim lunchboxie? Zajrzyj do zakładki menu na naszej stronie.

Dieta pudełkowa nie tylko dla tych, co na diecie

Dieta pudełkowa to rozwiązanie, z którego korzystają ludzie na całym świecie. Nie tylko ci, którzy chcą zredukować masę ciała bez efektu jo-jo, ale także wszyscy, którzy chcą utrzymać dotychczasową wagę, wrócić do zdrowia po chorobie lub zbudować masę mięśniową, nie tracąc cennych dla organizmu witamin i minerałów.

Dieta pudełkowa Nowy Dwór Gdański – sprawdź, jak zamówić catering dietetyczny z dowozem

Nasz catering dietetyczny cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego. Posiłki przygotowujemy i dostarczamy z jednodniowym wyprzedzeniem. Naszego kuriera możesz spotkać pod drzwiami między 15:00 a 24:00. Jeśli nie będzie Cię w domu lub zamówienie dotrze do Ciebie bardzo późno, nie martw się, poczeka na Ciebie pod drzwiami w bezpiecznym opakowaniu. Gotowe do zabrania do szkoły, pracy lub w delegację. Wystarczy podgrzać w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. Chcesz sprawdzić, jak gotujemy? Zamów posiłek testowy online.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!