PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Olsztynek

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Olsztynka!

Dieta pudełkowa Olsztynek

Dieta – czy na sam widok tego słowa przechodzą Cię dreszcze? Nie musi tak być! Ba, nie powinno! Dobrze zaplanowana dieta nie oznacza głodówki i wyrzeczeń. Odpowiednio skomponowane posiłki wraz z regularną aktywnością fizyczną to przepis na dobre samopoczucie i piękną sylwetkę. Przekonaj się, że możesz jeść smacznie i zdrowo bez spędzania połowy dnia w kuchni. Nasz catering dietetyczny dotarł do mieszkańców Olsztynka!

Czy catering dietetyczny jest dla każdego?

Nie masz czasu na gotowanie, ale wiesz, jak ważne jest zdrowe odżywianie? Chcesz zrezygnować z jedzenia mięsa, ale nie wiesz, jak skomponować zbilansowane menu na cały dzień w wersji wege?

Dzięki naszemu cateringowi nie zrzucisz kilkunastu kilogramów w kilkanaście dni (aby następnie szybko wrócić do wagi wyjściowej). Ale jeśli połączysz zdrowe odżywianie z regularną aktywnością fizyczną, Twoja sylwetka zacznie się zmieniać, a wraz z nią Twoje samopoczucie.

Zapraszamy Cię do wspólnej przygody, której celem jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych i trybu życia. Wybierając dobrze skomponowaną dietę z dowozem, masz pewność, że dostarczasz organizmowi tego, czego naprawdę potrzebuje, czyli białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin oraz mikro-i makroelementów.

Catering z dowozem – jak to działa?

Oferujemy aż pięć wariantów kaloryczności: od 1200 do 2500 kcal. Dzięki temu z naszych diet korzystają nie tylko ci, którzy chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy, ale także zawodowi sportowcy, osoby trenujące półprofesjonalnie, pracownicy biurowi, studenci i seniorzy – wszyscy, którym zależy na zachowaniu zdrowia i pięknej sylwetki. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby różnych klientów.

Dlatego w naszej ofercie oprócz standardowej diety znajdziesz także menu wegetariańskie. O odpowiednią kaloryczność dba doświadczony dietetyk, a o niebanalne połączenia smakowe niezastąpiony szef kuchni. Razem tworzą zespół, który ma pozytywnego bzika na punkcie gotowania oraz zdrowego odżywiania i swoją pasją chce zarażać innych.

Diety pudełkowe dostarczamy w hermetycznych opakowaniach, które chronią żywność przed zanieczyszczeniem i utratą walorów smakowych. Twój obiad, lunch lub zestaw posiłków na cały dzień będą na Ciebie czekać pod drzwiami w dniu poprzedzającym zamówienie. Dzięki temu możesz zabrać jedzenie do szkoły lub pracy, nawet jeśli wychodzisz z domu bardzo wcześnie.

Skąd pochodzą produkty, które wykorzystujemy w naszej chatkowej kuchni? Owoce, warzywa, mięsa, ryby, nabiał oraz inne składniki kupujemy od lokalnych producentów i zaufanych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że dzielimy się z Wami tym, co najlepsze.

Dieta pudełkowa Olsztynek

Dzięki naszej diecie pudełkowej poczujesz się lepiej w swoim ciele, odkryjesz nowe połączenia smakowe i, kto wie, może nawet polubisz gotowanie, jeśli przestanie być dla Ciebie przykrym, codziennym obowiązkiem? Jeśli szukasz profesjonalnego cateringu dietetycznego z Olsztynka z dostawą pod same drzwi, to jesteś w dobrym miejscu! Zamów posiłek testowy online i przekonaj się, że dieta pudełkowa to rozwiązanie także dla Ciebie.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!