Dieta pudełkowa Olsztynek

Dieta – czy na sam widok tego słowa przechodzą Cię dreszcze? Nie musi tak być! Ba, nie powinno! Dobrze zaplanowana dieta nie oznacza głodówki i wyrzeczeń. Odpowiednio skomponowane posiłki wraz z regularną aktywnością fizyczną to przepis na dobre samopoczucie i piękną sylwetkę. Przekonaj się, że możesz jeść smacznie i zdrowo bez spędzania połowy dnia w kuchni. Nasz catering dietetyczny dotarł do mieszkańców Olsztynka!

Czy catering dietetyczny jest dla każdego?

Nie masz czasu na gotowanie, ale wiesz, jak ważne jest zdrowe odżywianie? Chcesz zrezygnować z jedzenia mięsa, ale nie wiesz, jak skomponować zbilansowane menu na cały dzień w wersji wege?

Dzięki naszemu cateringowi nie zrzucisz kilkunastu kilogramów w kilkanaście dni (aby następnie szybko wrócić do wagi wyjściowej). Ale jeśli połączysz zdrowe odżywianie z regularną aktywnością fizyczną, Twoja sylwetka zacznie się zmieniać, a wraz z nią Twoje samopoczucie.

Zapraszamy Cię do wspólnej przygody, której celem jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych i trybu życia. Wybierając dobrze skomponowaną dietę z dowozem, masz pewność, że dostarczasz organizmowi tego, czego naprawdę potrzebuje, czyli białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin oraz mikro-i makroelementów.

Catering z dowozem – jak to działa?

Oferujemy aż pięć wariantów kaloryczności: od 1200 do 2500 kcal. Dzięki temu z naszych diet korzystają nie tylko ci, którzy chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy, ale także zawodowi sportowcy, osoby trenujące półprofesjonalnie, pracownicy biurowi, studenci i seniorzy – wszyscy, którym zależy na zachowaniu zdrowia i pięknej sylwetki. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby różnych klientów.

Dlatego w naszej ofercie oprócz standardowej diety znajdziesz także menu wegetariańskie. O odpowiednią kaloryczność dba doświadczony dietetyk, a o niebanalne połączenia smakowe niezastąpiony szef kuchni. Razem tworzą zespół, który ma pozytywnego bzika na punkcie gotowania oraz zdrowego odżywiania i swoją pasją chce zarażać innych.

Diety pudełkowe dostarczamy w hermetycznych opakowaniach, które chronią żywność przed zanieczyszczeniem i utratą walorów smakowych. Twój obiad, lunch lub zestaw posiłków na cały dzień będą na Ciebie czekać pod drzwiami w dniu poprzedzającym zamówienie. Dzięki temu możesz zabrać jedzenie do szkoły lub pracy, nawet jeśli wychodzisz z domu bardzo wcześnie.

Skąd pochodzą produkty, które wykorzystujemy w naszej chatkowej kuchni? Owoce, warzywa, mięsa, ryby, nabiał oraz inne składniki kupujemy od lokalnych producentów i zaufanych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że dzielimy się z Wami tym, co najlepsze.

Dieta pudełkowa Olsztynek

Dzięki naszej diecie pudełkowej poczujesz się lepiej w swoim ciele, odkryjesz nowe połączenia smakowe i, kto wie, może nawet polubisz gotowanie, jeśli przestanie być dla Ciebie przykrym, codziennym obowiązkiem? Jeśli szukasz profesjonalnego cateringu dietetycznego z Olsztynka z dostawą pod same drzwi, to jesteś w dobrym miejscu! Zamów posiłek testowy online i przekonaj się, że dieta pudełkowa to rozwiązanie także dla Ciebie.