Dieta pudełkowa Bielsk Podlaski

Z czym Ci się kojarzy słowo: dieta? Z wyrzeczeniami, żmudnym liczeniem kalorii i posiłkami o wątpliwych walorach smakowych? Z szybką utratą wagi, a następnie efektem jo-jo? Zdrowa i zbilansowana dieta nie musi oznaczać rezygnacji z ulubionych składników. Dieta pudełkowa przygotowywana przez profesjonalnych kucharzy i dietetyków to ważny krok w kierunku trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Mieszkasz w Bielsku Podlaskim? Zamów posiłek testowy lub umów się na bezpłatną, telefoniczną konsultację z naszym dietetykiem.

Chatkowa kuchnia bez tajemnic, czyli wszystko o cateringu dietetycznym

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób powstają nasze diety pudełkowe? Zapraszamy do chatkowej kuchni! To miejsce, które powstało z pasji do gotowania. Nasz zespół tworzą doświadczeni kucharze i dietetycy. Naszą misją jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych naszych klientów. Udowadniamy, że zdrowo może znaczyć smacznie! Przygotowujemy posiłki od A do Z: planujemy menu, dobieramy składniki, liczymy kalorie, gotujemy i dowozimy pod same drzwi. Dzięki temu Ty możesz cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem, który wystarczy podgrzać w kuchence mikrofalowej lub piekarniku.

Stawiamy na lokalne produkty pochodzące od zaufanych dostawców m.in. rolników i małych przedsiębiorców. W naszym menu nie brakuje sezonowych warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, mięsa i ryb w odpowiednich proporcjach. Nasze diety są dostępne także w wersji wege. Białko pochodzenia zwierzęcego zastępujemy przede wszystkim białkiem pochodzącym z roślin strączkowych. Aktualne menu zawsze znajdziesz na naszej stronie.

Rodzaje cateringów dietetycznych w Dietetycznej Chatce:

  • Diety pudełkowe składające się z pięciu posiłków

To propozycja dla osób, które nie mają czasu na gotowanie, pracują, uczą się lub w inny sposób realizują swoje pasje i cele. Oferujemy diety pudełkowe w 5 wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal.

  • Praktyczne lunchboxy składające się z trzech posiłków

To świetne rozwiązanie dla uczniów, studentów i pracowników biurowych, którzy większość dnia spędzają poza domem i nie mają warunków do przygotowywania zbilansowanych posiłków.

  • Obiad

To dobry pomysł dla osób pracujących na Home Office i seniorów.

  • Diety oczyszczające (DETOX lub Soki z Chatkl)

To rozwiązanie dla osób, które przygotowują się do zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Tego rodzaju dieta pomoże Twojemu organizmowi oczyścić się z toksyn i przygotować do trwałej zmiany nawyków żywieniowych.

Dieta pudełkowa Bielsk Podlaski – dokąd dostarczyć Twoje zamówienie?

Nasz catering dietetyczny jest coraz bardziej popularny wśród mieszkańców Bielska Podlaskiego. Dubicze, Hołowiesk, Studziwody – niezależnie od tego, w której części miasta mieszkasz, dostarczymy Twoje zamówienie pod wskazany adres. Posiłki rozwozimy od poniedziałku do piątku od 15:00 do 24:00 w dniu poprzedzającym zamówienie. Dzięki temu dietę pudełkową możesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na uczelnię lub w delegację. Gotujesz tylko wtedy, kiedy chcesz! A w tygodniu możesz skupić się na innych aktywnościach lub poświęcić więcej czasu swoim bliskim.