PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Bielsk Podlaski

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Bielska Podlaskiego!

Dieta pudełkowa Bielsk Podlaski

Z czym Ci się kojarzy słowo: dieta? Z wyrzeczeniami, żmudnym liczeniem kalorii i posiłkami o wątpliwych walorach smakowych? Z szybką utratą wagi, a następnie efektem jo-jo? Zdrowa i zbilansowana dieta nie musi oznaczać rezygnacji z ulubionych składników. Dieta pudełkowa przygotowywana przez profesjonalnych kucharzy i dietetyków to ważny krok w kierunku trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Mieszkasz w Bielsku Podlaskim? Zamów posiłek testowy lub umów się na bezpłatną, telefoniczną konsultację z naszym dietetykiem.

Chatkowa kuchnia bez tajemnic, czyli wszystko o cateringu dietetycznym

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób powstają nasze diety pudełkowe? Zapraszamy do chatkowej kuchni! To miejsce, które powstało z pasji do gotowania. Nasz zespół tworzą doświadczeni kucharze i dietetycy. Naszą misją jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych naszych klientów. Udowadniamy, że zdrowo może znaczyć smacznie! Przygotowujemy posiłki od A do Z: planujemy menu, dobieramy składniki, liczymy kalorie, gotujemy i dowozimy pod same drzwi. Dzięki temu Ty możesz cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem, który wystarczy podgrzać w kuchence mikrofalowej lub piekarniku.

Stawiamy na lokalne produkty pochodzące od zaufanych dostawców m.in. rolników i małych przedsiębiorców. W naszym menu nie brakuje sezonowych warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, mięsa i ryb w odpowiednich proporcjach. Nasze diety są dostępne także w wersji wege. Białko pochodzenia zwierzęcego zastępujemy przede wszystkim białkiem pochodzącym z roślin strączkowych. Aktualne menu zawsze znajdziesz na naszej stronie.

Rodzaje cateringów dietetycznych w Dietetycznej Chatce:

To propozycja dla osób, które nie mają czasu na gotowanie, pracują, uczą się lub w inny sposób realizują swoje pasje i cele. Oferujemy diety pudełkowe w 5 wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal.

To świetne rozwiązanie dla uczniów, studentów i pracowników biurowych, którzy większość dnia spędzają poza domem i nie mają warunków do przygotowywania zbilansowanych posiłków.

To dobry pomysł dla osób pracujących na Home Office i seniorów.

To rozwiązanie dla osób, które przygotowują się do zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Tego rodzaju dieta pomoże Twojemu organizmowi oczyścić się z toksyn i przygotować do trwałej zmiany nawyków żywieniowych.

Dieta pudełkowa Bielsk Podlaski – dokąd dostarczyć Twoje zamówienie?

Nasz catering dietetyczny jest coraz bardziej popularny wśród mieszkańców Bielska Podlaskiego. Dubicze, Hołowiesk, Studziwody – niezależnie od tego, w której części miasta mieszkasz, dostarczymy Twoje zamówienie pod wskazany adres. Posiłki rozwozimy od poniedziałku do piątku od 15:00 do 24:00 w dniu poprzedzającym zamówienie. Dzięki temu dietę pudełkową możesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na uczelnię lub w delegację. Gotujesz tylko wtedy, kiedy chcesz! A w tygodniu możesz skupić się na innych aktywnościach lub poświęcić więcej czasu swoim bliskim.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!