PANEL KLIENTA

Catering Dietetyczny
Reda

Standard

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Lunchbox wege + ryby

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Dowozimy do Redy!

Dieta pudełkowa Reda

Hej! Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Reda to kolejne miasto na trasie dostaw naszego cateringu dietetycznego. Oferujemy diety w kilku wariantach kaloryczności, intuicyjny system zamawiania online, dostawę pod same drzwi i atrakcyjne ceny. Zobacz, co znajdziesz w naszym menu!

Diety z Chatki: kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą dietetycy i kucharze z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Diety z Chatki powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzących m.in. z regionu Warmii i Mazur. Korzystamy z sezonowych warzyw i owoców, dbając o to, aby nasze potrawy zawierały jak najwięcej składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ryby, mięso, nabiał i pieczywo zamawiamy u zaufanych dostawców. Gotowanie to nasza pasja! Komponujemy menu, nie bojąc się ciekawych połączeń smakowych. Inspiracji szukamy w kuchni polskiej i europejskiej, choć nierzadko zaglądamy do nieco odleglejszych zakątków świata. Aktualne menu zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zdrowa i smaczna dieta z dostawą

Oferujemy diety mięsne i wegetariańskie w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Codziennie przygotowujemy także obiady, lunchboxy oraz diety oczyszczające (DETOX i Soki z Chatki). Nasi klienci przy wyborze diety mogą skorzystać z bezpłatnej porady dietetycznej uwzględniającej aktualne zapotrzebowanie kaloryczne i wyznaczone cele.

Catering dietetyczny – dla kogo?

Diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Redy. To alternatywa dla codziennego przygotowywania posiłków. Mniej czasu w kuchni oznacza więcej czasu na inne aktywności. Joga? Lekcje tańca, a może kurs językowy? Wybór należy do Ciebie!

Dieta pudełkowa Reda – dowozimy do Ciebie

Betlejem, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Osiedle Przy Młynie, Pieleszewo, Rekowo Dolne: dowieziemy Twoje zamówienie pod wskazany adres. Zamówienia przygotowujemy z jednodniowym wyprzedzeniem, pakujemy i dostarczamy pod same drzwi. Nasz kurier dotrze do Ciebie między 15:00 a 24:00. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, co jutro zjesz na śniadanie, a co zabierzesz ze sobą do pracy. Posiłki pakujemy w bezpieczne i łatwe do podgrzania pojemniki. Zamów posiłek testowy w promocyjnej cenie.

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!