Dieta pudełkowa Reda

Hej! Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Reda to kolejne miasto na trasie dostaw naszego cateringu dietetycznego. Oferujemy diety w kilku wariantach kaloryczności, intuicyjny system zamawiania online, dostawę pod same drzwi i atrakcyjne ceny. Zobacz, co znajdziesz w naszym menu!

Diety z Chatki: kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą dietetycy i kucharze z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Diety z Chatki powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzących m.in. z regionu Warmii i Mazur. Korzystamy z sezonowych warzyw i owoców, dbając o to, aby nasze potrawy zawierały jak najwięcej składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ryby, mięso, nabiał i pieczywo zamawiamy u zaufanych dostawców. Gotowanie to nasza pasja! Komponujemy menu, nie bojąc się ciekawych połączeń smakowych. Inspiracji szukamy w kuchni polskiej i europejskiej, choć nierzadko zaglądamy do nieco odleglejszych zakątków świata. Aktualne menu zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zdrowa i smaczna dieta z dostawą

Oferujemy diety mięsne i wegetariańskie w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Codziennie przygotowujemy także obiady, lunchboxy oraz diety oczyszczające (DETOX i Soki z Chatki). Nasi klienci przy wyborze diety mogą skorzystać z bezpłatnej porady dietetycznej uwzględniającej aktualne zapotrzebowanie kaloryczne i wyznaczone cele.

Catering dietetyczny – dla kogo?

  • Dla osób, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków o odpowiedniej kaloryczności;
  • Dla osób, które chcą zredukować masę ciała bez efektu jo-jo;
  • Dla zawodowych sportowców i osób aktywnych fizycznie;
  • Dla seniorów, którzy zmagają się z różnego rodzaju chorobami przewlekłymi;
  • Dla studentów i pracowników umysłowych, którzy chcą efektywniej przyswajać wiedzę i wykonywać swoje obowiązki;
  • Dla osób pracujących fizycznie, które chcą mieć energię do pracy przez cały dzień;
  • Dla osób, które nie mają aktualnej wiedzy o najnowszych wytycznych żywieniowych, ale chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Redy. To alternatywa dla codziennego przygotowywania posiłków. Mniej czasu w kuchni oznacza więcej czasu na inne aktywności. Joga? Lekcje tańca, a może kurs językowy? Wybór należy do Ciebie!

Dieta pudełkowa Reda – dowozimy do Ciebie

Betlejem, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Osiedle Przy Młynie, Pieleszewo, Rekowo Dolne: dowieziemy Twoje zamówienie pod wskazany adres. Zamówienia przygotowujemy z jednodniowym wyprzedzeniem, pakujemy i dostarczamy pod same drzwi. Nasz kurier dotrze do Ciebie między 15:00 a 24:00. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, co jutro zjesz na śniadanie, a co zabierzesz ze sobą do pracy. Posiłki pakujemy w bezpieczne i łatwe do podgrzania pojemniki. Zamów posiłek testowy w promocyjnej cenie.