Dieta pudełkowa Przasnysz

Powiedz „nie” efektowi jo-jo! Szukasz diety, dzięki której w bezpieczny sposób zredukujesz masę ciała? A może chcesz utrzymać dotychczasową wagę? Zakasaliśmy rękawy i czekamy na mieszkańców Przasnysza! Gotujemy z sercem i rozumem: skrupulatnie liczymy kalorie, nie zapominając o tym, że jedzenie to uczta dla zmysłów.

Jedz dobrze, jedz świadomie!

Czy wiesz, ile kalorii dziennie potrzebujesz, aby utrzymać dotychczasową wagę? Jakich produktów unikać na diecie redukcyjnej? Co jeść, aby zbudować masę mięśniową? Świadome odżywianie wymaga wiedzy i doświadczenia. A to, co jemy, ma wpływ na to, jak się czujemy. Nasi kucharze i dietetycy zadbają o to, aby w Twoich posiłkach nie zabrakło cennych witamin i minerałów.

Kto przygotowuje Twoją dietę?

Jesteśmy zespołem, który tworzą doświadczeni kucharze i dietetycy. To połączenie, które gwarantuje, że będzie nie tylko zdrowo, ale przede wszystkim smacznie. Gotowanie to nasza największa pasja! Dbamy o to, aby catering dietetyczny z Chatki był jak najbardziej zróżnicowany. W naszym menu nie brakuje dań kuchni polskiej, meksykańskiej i włoskiej. Dbanie o odpowiednią kaloryczność nie oznacza jednak rezygnacji z kreatywności. Bliska jest nam idea slow life i slow cooking! Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i świeżych produktów. Lubimy to, co naturalne i lokalne!

Gotowe posiłki dostarczamy do mieszkańców Przasnysza i okolic z jednodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu prowiant na cały dzień możesz zabrać ze sobą do szkoły lub na uczelnię, nawet jeśli wychodzisz z domu bardzo wcześnie rano. Posiłki z Chatki są gotowe do podgrzania. Hermetyczne opakowania chronią zawartość przed zanieczyszczeniem i utratą smaku.

Dieta pudełkowa Przasnysz – dla kogo?

Wybierz catering dietetyczny z Dietetycznej Chatki jeśli:

  • chcesz zredukować masę ciała;
  • chcesz utrzymać dotychczasową wagę;
  • chcesz jeść zdrowo zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem kalorycznym;
  • zapewnić sobie odpowiedni bilans kaloryczny, nawet przy intensywnych treningach;
  • nie masz czasu na przygotowywanie zróżnicowanych posiłków o odpowiedniej kaloryczności;
  • nie lubisz gotować;
  • chcesz mieć więcej czasu na realizację pasji;
  • masz złe doświadczenie w związku z innymi cateringami;
  • szukasz diety przygotowywanej przez profesjonalistów;
  • chcesz mieć pewność, że Twoje posiłki powstają z wysokiej jakości produktów.

Jesteśmy otwarci na potrzeby osób w różnym wieku i prowadzących różny tryb życia. W naszej ofercie znajdziesz dietę w kilku wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 i 2500. Dzięki temu z pewnością znajdziesz taką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Oprócz standardowej wersji zawierającej posiłki mięsne przygotowaliśmy także wersję wege. W diecie roślinnej królują warzywa bogate w kwasy tłuszczowe oraz produkty pełnoziarniste.

Psst! Sprawdź nas, zamawiając posiłek testowy z dostawą pod same drzwi.