Panel klienta Zamów

Co nas wyróżnia?

Priorytetem Dietetycznej Chatki jest tworzenie zbilansowanych i smacznych posiłków, które ułatwiają dbanie o sylwetkę i zdrowie bez wyrzeczeń oraz godzin straconych w kuchni czy na zakupach. To doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, zapracowanych oraz chcących zmienić nawyki żywieniowe mimo braku czasu czy niezbędnej wiedzy.

Zespół

Dietetyczną Chatkę tworzą ludzie, którzy zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym kierują się lojalnością, zaangażowaniem i ogromną chęcią samodoskonalenia. Dzięki tym wartościom udało nam się zbudować zgrany zespół specjalistów z dziedziny dietetyki, kontroli jakości, organizacji produkcji, logistyki czy obsługi klienta. Jego fundamentem jest oczywiście nasz szef kuchni spajający wszystko nie tylko idealnym wyczuciem smaku i kreatywnością, lecz także sporą dawką dobrego humoru - a to przecież trzy najważniejsze składniki potrzebne podczas przygotowywania posiłków!

Zbilansowane
menu pod okiem
dietetyka

Na straży zbilansowania i zawartości odżywczych mikroelementów stoi nasza dietetyczka Aleksandra Kulesz, która jest absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jej zdobyte doświadczenie i stale poszerzana wiedza z zakresu promocji zdrowia oraz edukacji i profilaktyki żywieniowej, przekłada się na zbilansowane posiłki, które trafiają do Was w codziennych dostawach. Ola doskonale czuje się w obszarze technologicznej produkcji potraw dietetycznych oraz ocenie sposobów odżywiania. Z wielką pasją i zaangażowaniem wprowadza nas w świat kalorii i makroskładników i uczy, że to nie wyrzeczenia, a dobre nawyki dają szansę na zdrową i szczupłą sylwetkę na długo.

Szef Kuchni
Marcin

Fundamentem smaku i jakości diet jest nasz niezastąpiony szef kuchni - Marcin. Jego zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie i kreatywność to motor napędowy Dietetycznej Chatki. Pod czujnym okiem naszej dietetyczki gotuje zbilansowane i zróżnicowane posiłki bazujące na wartościowych i jednocześnie prostych produktach, które znacie z własnej kuchni. Klienci cenią go za nowoczesne podejście do tradycyjnych przepisów, które codziennie dostarczają dawkę szaleństwa Waszym kubkom smakowym!

Jakość

Co jest sekretem naszych diet? Doświadczenie kucharzy, wiedza dietetyka i … lokalne produkty! Stawiamy na sprawdzonych dostawców z terenu Warmii i Mazur. Dzięki nim możemy tworzyć zbilansowane, zróżnicowane menu, których bazą są wysokiej jakości pieczywo, mięsa, ryby oraz sezonowe warzywa i owoce. Współpraca z miejscową hurtownią, zaprzyjaźnioną piekarnią czy okolicznymi rolnikami przekłada się zarówno na smak naszych diet, jak i na rozwój regionalnej gospodarki. Na straży jakości posiłków i przestrzegania zasad zgodnych z księgą HACCP stoją Kontroler Jakości i Kierownik Produkcji.

Nieustanny
rozwój

Zdobyte doświadczenie i ciągłe ulepszanie funkcjonalności pozwoliły nam opracować niezawodny system produkcyjny obejmujący wszystkie etapy gotowania, pakowania i transportu diet. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo zarówno wszystkich pracowników, jak i klientów, dlatego skrupulatnie przestrzegamy wszelkich zasad sanitarnych i higienicznych. Stawiamy na bezkontaktową dostawę, certyfikowane opakowania z atestami oraz badania mikrobiologiczne potwierdzające prawidłowość wszystkich procedur.

Prosty system
zamówień

Komfort wszystkich klientów jest dla nas bardzo ważny, dlatego działamy na intuicyjnym i maksymalnie uproszczonym systemie zamówień. Panel klienta dostępny jest dla Ciebie 24h przez 7 dni w tygodniu. Możesz w nim zmienić kaloryczność diety, adres dostawy lub chwilowo wstrzymać dostarczanie posiłków - nie musisz więc martwić się zmianą planów czy nagłym wyjazdem. Jednocześnie w razie problemów lub braku dostępu do Internetu zapewniamy wsparcie telefoniczne. Istnieje także możliwość płatności gotówką.

Mówią
o nas

Emilia

Chorzele

Już 3 m-c, 6kg mniej, super jedzonko bardzo zróżnicowane, za dobrą cenę, dobre rozwiązanie dla ludzi którzy borykają się z wiecznym brakiem czasu, polecam.

Ilona

Winiec

Dietetyczna Chatka daje radość każdego dnia, kilogramy idą w dół. Posiłki są różnorodne świeże, zdrowe. Nie mogłam lepiej trafić, ceny konkurencyjne. Polecam Dietetyczną Chatkę w 100%.

Irena

Bardzo dobre posiłki, rzetelna obsługa klienta, sprawnie realizowane zamówienia - dokładnie tak w skrócie mogę opisać Dietetyczną Chatkę i polecić wachlarz możliwości jakim dysponuje. Warto skorzystać!

Małgorzata

Białystok

Dzisiaj rano kolejny zestaw pysznych posiłków odebrany od Dietetyczneh Chatki i kolejny raz mam powód żeby ich pochwalić. Wszystko wygląda apetycznie i jest MEGA.

Monika

Ostrołęka

Zamawiam od dłuższego czasu w Dietetycznej Chatce i jednoznacznie stwierdzam, że jest to najlepszy catering na rynku. Pełna profeska pod każdym względem!!!

Patrycja

Popowo Salęckie

Zdrowa dieta pudełkowa z dostawą. Catering jest bardzo smaczny, dania urozmaicone i dostarczane zawsze na czas. Serdecznie polecam wszystkim