PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Działdowo

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Działdowa!

Dieta pudełkowa Działdowo

Czujesz, że doba jest za krótka i szukasz alternatywy dla codziennego gotowania? Nie rezygnuj ze zdrowego odżywiania! Catering dietetyczny z dostawą możesz zamówić na terenie całego Działdowa. Zaplanujemy każdy posiłek, przygotujemy zgodnie z wybranym wariantem kalorycznym i dostarczymy pod same drzwi. Jedzenie jak z restauracji od poniedziałku do piątku? To możliwe!

Diety pudełkowe – nowy trend wśród fanów zdrowego odżywiania

Cateringi dietetyczne są coraz bardziej popularne. Nic dziwnego! Wyobraź sobie, że ktoś nagle przejmuje wszystkie obowiązki związane z przygotowywaniem Twoich posiłków. Planowanie, robienie zakupów, liczenie kalorii, obieranie, krojenie, gotowanie, pieczenie i sprzątanie… Uff! Już po pierwszym dniu poczujesz różnicę! Co zrobić z tak dużą ilością wolnego czasu? Nauka nowego języka, kurs doszkalający, a może dodatkowe zajęcia sportowe pozwalające ujędrnić sylwetkę? Wybór należy do Ciebie.

Coraz więcej osób jest świadomych tego, w jaki sposób jedzenie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Jednak szybki tryb życia uniemożliwia przygotowywanie zróżnicowanych i dopasowanych kalorycznie posiłków. Jeśli chcesz złapać balans między życiem prywatnym a zawodowym i mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje, zamów dietę dopasowaną do potrzeb. 1200, 1500, 1800, 2200, a może 2500 kcal? Powiedz nam, jaki jest Twój cel, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednią kaloryczność. Nie jesz mięsa? A może dopiero planujesz przejście na dietę wege, ale nie wiesz, co zrobić, żeby Twoja dieta nie stała się monotonna? Pokażemy Ci, że można jeść smacznie i zdrowo także bez mięsa.

Diety z Chatki: posiłki od samego szefa kuchni!

Uwielbiasz wizyty w restauracjach i marzysz o tym, żeby codziennie jeść posiłki przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy? Twoje marzenie może się spełnić! Posiłki z Dietetycznej Chatki to efekt współpracy doświadczonych dietetyków i kucharzy. Korzystamy z produktów pochodzących od lokalnych dostawców. W naszych posiłkach znajdziesz sezonowe warzywa i owoce, świeże mięso, nabiał i ryby. Jesteśmy otwarci na potrzeby różnych osób. Dlatego oprócz wariantu standard w Dietetycznej Chatce zamówisz także dietę z dowozem w wersji wege.

Ciągle gotujesz to samo, bojąc się kulinarnych eksperymentów i jedzenie przestało Ci sprawiać przyjemność? Nie wiesz, jakich produktów unikać, żeby zgubić kilka nadprogramowych kilogramów? Jako pasjonaci gotowania i zdrowego odżywiania wiemy, jak to zmienić! Naszą misją jest nie tylko pomoc w redukcji wagi i osiągnięciu wymarzonej sylwetki, ale przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych.

Dieta pudełkowa Działdowo – osiągnij swój cel!

Jedzenie pudełkowe jest szczególnie popularne wśród studentów, pracowników biurowych, osób wykonujących pracę fizyczną, a także seniorów. Dla tych, co nie lubią gotować, lubią, ale tylko wtedy, gdy mogą sobie pozwolić na tryb slow i dla tych, którzy chcą mieć pewność, że dostarczają organizmowi tyle energii, ile naprawdę potrzebuje. Zamów posiłek testowy i zmień swoje życie na lepsze.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!