Dieta pudełkowa Zielonka

Nie masz czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków o odpowiedniej kaloryczności? Czujesz, że najwyższy czas, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie? Nasz catering dietetyczny w Zielonce cieszy się dużą popularnością. Gotujemy dla osób, które chcą schudnąć bez efektu jo-jo i dla tych, którzy chcą zbudować sylwetkę bez utraty cennych składników odżywczych. Dla tych, którzy chcą oczyścić organizm z toksyn i dla tych, którzy chcą zachować dotychczasową wagę. Zobacz, że można jeść zdrowo, tanio i smacznie! Jak? Zamawiając diety pudełkowe z Dietetycznej Chatki.

Kto dla Ciebie gotuje?

Czas się przedstawić! Zespół Dietetycznej Chatki tworzą dietetycy i kucharze z wieloletnim doświadczeniem. Gotowanie to nasza pasja, którą zarażamy innych. Korzystamy z wysokiej jakości produktów pochodzących od lokalnych dostawców m.in. z regionu Warmii i Mazur. Nasze posiłki powstają z sezonowych owoców i warzyw, świeżych ryb, mięsa i nabiału. Nad ich kalorycznością czuwają dietetycy, a nad wyjątkowym smakiem i apetycznym wyglądem sam szef kuchni. Codziennie możesz, więc jeść jak w restauracji, nie wydając fortuny i zyskując więcej czasu na inne aktywności.

Catering dietetyczny: rodzaje diet

Wiemy, że każdy jest inny i ma nieco inne zapotrzebowanie kaloryczne. Dlatego oferujemy diety w aż pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Ale to nie wszystko! W naszej ofercie oprócz diety na cały dzień składającej się z pięciu posiłków (śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji) znajdziesz także ofertę DETOX, dietę sokową, domowe obiady w wersji nie zawsze oczywistej oraz ciekawe lunchboxy składające się z trzech dań (to idealny zestaw do pracy lub na uczelnię). Wszystkie posiłki są dostępne w dwóch wariantach: standardowym, czyli mięsnym, oraz wege. Aktualne menu zawsze znajdziesz na naszej stronie. Dbamy o to, aby było jak najbardziej urozmaicone i bogate w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Lubimy zaskakiwać naszych klientów niebanalnymi połączeniami smakowymi!

Dieta pudełkowa Zielonka – dokąd dowozimy?

Zielonka to jedno z wielu miast w województwie mazowieckim na terenie dostaw Dietetycznej Chatki. Bankówka, Siwki, Zosinek i Kobylak – nasz catering dietetyczny dotrze do każdego miejsca na terenie Twojego miasta od poniedziałku do piątku. Zamówienia rozwozimy z jednodniowym wyprzedzeniem w godzinach między 15:00 a 24:00. Bez obaw, natychmiast po przyrządzeniu pakujemy je w hermetyczne opakowania i przekazujemy naszym dostawcom. Dzięki temu, gdy docierają pod Twoje drzwi, nie tracą właściwości odżywczych i walorów estetycznych. Wystarczy, że schowasz je do lodówki i podgrzejesz w dowolnym momencie, aby cieszyć się wyjątkowym smakiem.

Nie wiesz, jaką dietę wybrać, żeby zrzucić nadprogramowe kilogramy? Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi dietetykami! Zanim złożysz zamówienie, chcesz sprawdzić, jak gotujemy? Zamów posiłek testowy (i koniecznie daj nam znać, czy spełniliśmy Twoje oczekiwania!).