PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Zielonka

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Zielonki!

Dieta pudełkowa Zielonka

Nie masz czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków o odpowiedniej kaloryczności? Czujesz, że najwyższy czas, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie? Nasz catering dietetyczny w Zielonce cieszy się dużą popularnością. Gotujemy dla osób, które chcą schudnąć bez efektu jo-jo i dla tych, którzy chcą zbudować sylwetkę bez utraty cennych składników odżywczych. Dla tych, którzy chcą oczyścić organizm z toksyn i dla tych, którzy chcą zachować dotychczasową wagę. Zobacz, że można jeść zdrowo, tanio i smacznie! Jak? Zamawiając diety pudełkowe z Dietetycznej Chatki.

Kto dla Ciebie gotuje?

Czas się przedstawić! Zespół Dietetycznej Chatki tworzą dietetycy i kucharze z wieloletnim doświadczeniem. Gotowanie to nasza pasja, którą zarażamy innych. Korzystamy z wysokiej jakości produktów pochodzących od lokalnych dostawców m.in. z regionu Warmii i Mazur. Nasze posiłki powstają z sezonowych owoców i warzyw, świeżych ryb, mięsa i nabiału. Nad ich kalorycznością czuwają dietetycy, a nad wyjątkowym smakiem i apetycznym wyglądem sam szef kuchni. Codziennie możesz, więc jeść jak w restauracji, nie wydając fortuny i zyskując więcej czasu na inne aktywności.

Catering dietetyczny: rodzaje diet

Wiemy, że każdy jest inny i ma nieco inne zapotrzebowanie kaloryczne. Dlatego oferujemy diety w aż pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Ale to nie wszystko! W naszej ofercie oprócz diety na cały dzień składającej się z pięciu posiłków (śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji) znajdziesz także ofertę DETOX, dietę sokową, domowe obiady w wersji nie zawsze oczywistej oraz ciekawe lunchboxy składające się z trzech dań (to idealny zestaw do pracy lub na uczelnię). Wszystkie posiłki są dostępne w dwóch wariantach: standardowym, czyli mięsnym, oraz wege. Aktualne menu zawsze znajdziesz na naszej stronie. Dbamy o to, aby było jak najbardziej urozmaicone i bogate w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Lubimy zaskakiwać naszych klientów niebanalnymi połączeniami smakowymi!

Dieta pudełkowa Zielonka – dokąd dowozimy?

Zielonka to jedno z wielu miast w województwie mazowieckim na terenie dostaw Dietetycznej Chatki. Bankówka, Siwki, Zosinek i Kobylak – nasz catering dietetyczny dotrze do każdego miejsca na terenie Twojego miasta od poniedziałku do piątku. Zamówienia rozwozimy z jednodniowym wyprzedzeniem w godzinach między 15:00 a 24:00. Bez obaw, natychmiast po przyrządzeniu pakujemy je w hermetyczne opakowania i przekazujemy naszym dostawcom. Dzięki temu, gdy docierają pod Twoje drzwi, nie tracą właściwości odżywczych i walorów estetycznych. Wystarczy, że schowasz je do lodówki i podgrzejesz w dowolnym momencie, aby cieszyć się wyjątkowym smakiem.

Nie wiesz, jaką dietę wybrać, żeby zrzucić nadprogramowe kilogramy? Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi dietetykami! Zanim złożysz zamówienie, chcesz sprawdzić, jak gotujemy? Zamów posiłek testowy (i koniecznie daj nam znać, czy spełniliśmy Twoje oczekiwania!).

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!