PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Pasłęk

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Pasłęku!

Dieta pudełkowa Pasłęk

Mieszkasz w Pasłęku? To oznacza, że nasze diety pudełkowe są dla Ciebie dostępne! Nasze jedzenie pudełkowe to starannie dobrane pokarmy, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zainteresował Cię nasz catering dietetyczny w Pasłęku? Twoją uwagę zwróciła dieta redukcyjna? Doskonale, jednak pamiętaj, że do zaoferowania mamy o wiele więcej. Dieta dla aktywnych oraz opcja wege to tylko niektóre z naszych propozycji, z których możesz skorzystać w ramach diety z dostawą w Pasłęku. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zdecyduj, która dieta pudełkowa będzie dla Ciebie najlepsza.

Catering dietetyczny i wiele więcej

Przeważnie dieta pudełkowa kojarzy się z odchudzaniem. Rzeczywiście oferujemy catering dietetyczny, dzięki któremu stracisz nadmiarowe kilogramy, jednocześnie nie rezygnując z przyjemności jedzenia. Jednak nasze jedzenie pudełkowe to coś więcej. Oferujemy różnorodne diety pudełkowe, dzięki czemu z pewnością znajdziesz propozycję odpowiadającą Twoim potrzebom, nawet jeśli aktualnie nie masz potrzeby odchudzania.

Poza cateringiem dietetycznym, w ofercie dostępna jest między innymi dieta pudełkowa dla aktywnych, u których zapotrzebowanie kaloryczne jest większe. Dzięki odpowiednio skomponowanej diecie pomożemy Ci również w zbudowaniu masy mięśniowej. Ponadto nasza dieta na zamówienie to również opcja wege oraz wege z rybami. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje ciekawej i smacznej diety bezmięsnej.

Posiłki skomponowane z najlepszych składników

Starannie dobieramy składniki, aby każdy nasz posiłek był zdrowy i zapewniał najwspanialsze doznania smakowe. Korzystamy z usług lokalnych dostawców, stale kontrolujemy jakość produktów i dbamy o ich świeżość. Troszczymy się o najwyższe standardy, dzięki temu decydując na nasze diety pudełkowe możesz mieć pewność, że otrzymasz nie tylko pyszne, ale też jakościowe jedzenie.

Dieta z dostawą pod Twoje drzwi

Masz dość codziennego wymyślania posiłków i spędzania kolejnych godzin gotując? A może uwielbiasz gotować i poszukujesz inspiracji na nowe dania? Tak czy inaczej, z pewnością nasza dieta na zamówienie będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Oferowana przez nas dieta z dostawą pod same drzwi to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz mnóstwo czasu. Nasze jedzenie jest transportowane w specjalnych chłodniach, aby nie straciło swoich walorów. Dzięki temu codziennie otrzymujesz świeże i pyszne jedzenie pudełkowe. Szef kuchni stale pracuje nad nowymi recepturami, a obecne udoskonala, w celu osiągnięcia jak najlepszych walorów smakowych. Z pewnością w naszym różnorodnym menu znajdziesz wiele inspiracji, które pomogą Ci rozwinąć własne umiejętności kulinarne.

Catering dietetyczny Pasłęk – zamów i sprawdź!

Już wiesz, która dieta pudełkowa będzie dla Ciebie najlepsza? Zatem nie czekaj i zamów najlepszą dietę pudełkową w Pasłęku. Docieramy do każdego zakamarka tej miejscowości. Zamówienie możesz złożyć w 100% online. Następnie uzyskasz kontrolę nad swoją dietą przez panel klienta. Pamiętaj też, że codziennie możesz sprawdzić na naszej stronie menu na najbliższe dni. Nie czekaj, już dzisiaj zdecyduj się na nasz catering dietetyczny i ciesz się pożywnymi, zdrowymi posiłkami przez cały dzień.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!