PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Pułtusk

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Pułtuska!

Dieta pudełkowa w Pułtusku od Diety z Chatki!

Witamy Pułtusk! Mieszkasz w tym uroczym mieście i masz ochotę na pyszne oraz zdrowe jedzenie? W takim razie mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Nasz catering dietetyczny dotarł również do Twojego miasta! Od teraz dieta pudełkowa w Pułtusku to fakt! Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj, która dieta na zamówienie najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Diety pudełkowe na Twoje potrzeby

Nasza dieta pudełkowa w Pułtusku to oferta absolutnie dla każdego. Dlaczego? Ponieważ tym, co wyróżnia catering dietetyczny Diety z Chatki jest różnorodność oferty. Posiadamy między innymi:

Bez względu na to, jakie są Twoje preferencje smakowe, nasza dieta z dostawą spełni Twoje oczekiwania. Lubisz różnorodność? W takim razie dieta pudełkowa Standard będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem. Dieta Active to jedzenie pudełkowe przeznaczone dla osób ponadprzeciętnie aktywnych fizycznie, a Wege to propozycja dla tych, którzy chcą ograniczyć mięso w diecie.

Poza powyższymi dietami na cały dzień oferujemy również dostawę samego lunchu lub obiadu. Co więcej, nasza dieta z dostawą to również Detoks, czyli kilkudniowa dieta polegająca na przyjmowaniu samych płynów. Otrzymasz od nas starannie skomponowane i profesjonalnie przygotowane koktajle na cały dzień, które pozwolą Ci oczyścić organizm z wszelkich toksyn.

Jedzenie pudełkowe na Twoje potrzeby kaloryczne

Oferujemy diety w wielu wersjach kalorycznych. Niewielkie zapotrzebowanie kaloryczne czy też potrzeba zrzucenia nadmiarowych kilogramów to dobre powody dla zamówienia diety 1200 kcal. Jednak oferujemy również o wiele bardziej obfite diety, spośród których najwyżej kaloryczna to dieta pudełkowa 2500 kcal.

Cateringi dietetyczne często ograniczają się do zaoferowania wyboru w zakresie kaloryczności diety. My idziemy o krok dalej - pomagamy również dobierać diety pudełkowe do indywidualnych potrzeb. Decydując się na nasz catering dietetyczny w Pułtusku, zyskujesz możliwość odbycia bezpłatnej konsultacji z wykwalifikowaną dietetyczką. Pomoże Ci ona określić Twoje realne zapotrzebowanie kaloryczne oraz wybrać dietę, która umożliwi osiągnięcie wyznaczonych celów.

Catering dietetyczny w Pułtusku - profesjonalizm na każdym etapie

Naszym celem jest dostarczanie pysznych i zdrowych diet, spełniających zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Dokładamy wszelki starań, aby działać w pełni profesjonalnie. Działamy według standaryzowanych procedur na wszystkich etapach - od przygotowywania menu, przez kompletowanie składników, przygotowywanie posiłków, aż po dostarczanie ich do naszych Klientów. Dieta z dostawą w naszym wykonaniu to zawsze najwyższa jakość posiłków, przygotowanych ze zdrowych składników, od wielokrotnie sprawdzonych dostawców. Zapewniamy terminowość dostaw, dzięki czemu nigdy nie zostaniesz bez jedzenia! Sprawdź już teraz nasze diety pudełkowe i wybierz tę, która Ci odpowiada. Jeśli masz jakikolwiek problem z wyborem - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!