Dieta pudełkowa Rumia

Szukasz diety pudełkowej, dzięki której zrzucisz nadprogramowe kilogramy? A może chcesz utrzymać dotychczasową wagę, ale bardziej zadbać o siebie? Rumia to kolejne miasto na trasie dostaw naszego cateringu dietetycznego. Naturalne składniki, ciekawe przepisy i szczypta kreatywności: oto nasz przepis na zdrowe i smaczne posiłki.

Diety pudełkowe od środka

Zdrowa dieta to nie tylko wyrzeczenia. Skrupulatnie liczymy kalorie, dbając o to, aby nasze przepisy były jak najbardziej urozmaicone. Nad przygotowaniem diet czuwają doświadczeni kucharze i dietetycy. Dzięki temu posiłki z Chatki są nie tylko zdrowe, ale także smaczne. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem gastronomicznym i przestrzegamy zasad HACCP. Produkty, które stanowią bazę dla naszych potraw, pochodzą od zaufanych dostawców m.in. lokalnych rolników i małych przedsiębiorców. Bazujemy na sezonowych warzywach i owocach, świeżym nabiale, mięsie, rybach i pieczywie.

Oferujemy diety pięcioposiłkowe w kilku wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 i 2500 kcal. Oprócz tego przygotowujemy dla naszych klientów trzyposiłkowe lunchboxy i zdrowe obiady. W naszej ofercie znajdziesz także diety oczyszczające (DETOX oraz Soki z Chatki), które pomagają oczyścić organizm ze złogów i toksyn. To dobry wstęp do zmiany nawyków żywieniowych. Posiłki są dostępne w wariancie standardowym (mięsnym) oraz wegetariańskim.

Nie wiesz, jaki wariant wybrać? Umów się na bezpłatną telefoniczną konsultację z naszym dietetykiem. Zapytamy Cię o Twoje cele, styl życia, tryb pracy i ulubioną aktywność fizyczną. Podpowiemy, jaką kaloryczność wybrać, aby zredukować masę ciała lub utrzymać dotychczasową wagę.

Jedzenie pudełkowe – dla kogo?

Catering dietetyczny to alternatywa dla codziennego gotowania. Nic dziwnego, że to rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością także wśród mieszkańców Rumii. Spożywanie posiłków o odpowiedniej kaloryczności to ważny element w redukcji masy ciała bez efektu jo-jo. Odpowiednio zbilansowana dieta to także codzienność zawodowych sportowców oraz osób szczególnie aktywnych fizycznie. Jedzenie pudełkowe cieszy się dużą popularnością wśród studentów, którzy często nie mają warunków do przygotowywania zbilansowanych posiłków, pracowników biurowych, pracowników fizycznych, a także seniorów.

Dieta pudełkowa Rumia – tu dowozimy!

Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Rumia, Szmelta, Zagórze: nasz kurier dowiezie Twoje zamówienie pod wskazany adres niezależnie od tego, w której dzielnicy miasta mieszkasz. Posiłki zawsze przygotowujemy i dowozimy z jednodniowym wyprzedzeniem. Naszych dostawców spotkasz pod drzwiami w godzinach od 15:00 do 24:00. Odbierz zamówienie i podgrzej w dowolnym momencie. Diety dotrą do Ciebie w hermetycznych opakowaniach. Dzięki temu z łatwością zabierzesz je do szkoły, pracy, na uczelnię lub w delegację. Zamów posiłek testowy i koniecznie daj nam znać, czy Ci smakowało!