Dieta pudełkowa Gdynia

Ahoj, Gdynia! Chatkowy catering dietetyczny melduje się na pokładzie miasta. Co oferujemy? Zdrowe posiłki przygotowywane z naturalnych składników. Odpowiednie dopasowanie kaloryczne i bogactwo smaków inspirowane kuchnią polską, włoską czy meksykańską oraz atrakcyjne ceny. Zamów dietę pudełkową z dowozem i odkryj przyjemność z gotowania, gdy gotujesz tylko kiedy chcesz, a nie kiedy musisz.

Kto przygotowuje Twój catering dietetyczny?

Chatkowy zespół, czyli my: kucharze i dietetycy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem gastronomicznym i logistycznym. Planujemy posiłki, dbając o to, żeby nie zabrakło w nich składników odżywczych, których najbardziej potrzebuje Twój organizm. Komponujemy menu, bazując na najnowszych wytycznych żywieniowych i skrupulatnie liczymy kalorie! Dzięki temu szybciej osiągniesz założony cel: zrzucisz nadprogramowe kilogramy, zbudujesz masę mięśniową lub po prostu utrzymasz dotychczasową wagę. Bez efektu jo-jo i radykalnych wyrzeczeń.

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców m.in. z regionu Warmii i Mazur. Bazujemy na tym, co lokalne, czyli sezonowych warzywach i owocach, świeżym nabiale, mięsach i rybach, ale inspiracji kuchennych szukamy na całym świecie. Uwielbiamy przekraczać kulinarne granice.

Jedzenie pudełkowe na co dzień? Jesteśmy na tak!

Dieta o odpowiedniej kaloryczności to ważny element zdrowego odchudzania. Nie zajmuj się liczeniem kalorii, planowaniem posiłków i bieganiem po sklepach z listą zakupów. Zrobimy to za Ciebie! Oferujemy catering dietetyczny w kilku wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Co otrzymujesz? Aż pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację) za kwotę niższą niż cena obiadu w niejednej restauracji! Oprócz diety pudełkowej na cały dzień gotujemy także pyszne i zdrowe obiady i lunchboxy składające się z trzech posiłków. Jesteśmy otwarci na potrzeby osób, które nie jedzą mięsa lub chcą zacząć przygodę z kuchnią wege. Każda dieta jest dostępna w dwóch wersjach: standardowej, czyli mięsnej, oraz wegetariańskiej. Chcesz oczyścić organizm z toksyn i złogów, zanim na dobre zmienisz swoje nawyki żywieniowe? Wypróbuj dietę DETOX lub Soki z Chatki. Aktualne menu zawsze znajdziesz na naszej stronie. Nie wiesz, który zestaw wybrać? Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z naszym dietetykiem.

Dieta pudełkowa Gdynia – zamów online!

Cisowa, Pogórze, Redłowo, Orłowo, Mały Kack, Karwiny, Demptowo, Chwarzno-Wiczlino, Obłuże, Śródmieście, Kamienna Góra, Oksywie, Wzgórze św. Maksymiliana – nasz kurier dowiezie Twoje zamówienie pod wskazany adres, niezależnie od dzielnicy, w której mieszkasz. Wybierz rodzaj diety, kaloryczność i poinformuj nas, w jakich dniach chcesz odebrać zamówienie (posiłki rozwozimy od poniedziałku do piątku). Zapłać online i czekaj na kuriera. Przywieziemy Twoją dietę pudełkową z jednodniowym wyprzedzeniem. Odbierz zamówienie i podgrzej, gdy zgłodniejesz. Pierwszy raz zamawiasz catering online z naszej Chatki? Zamów posiłek testowy!