PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Gdynia

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Gdyni!

Dieta pudełkowa Gdańsk

Ahoj, Gdynia! Chatkowy catering dietetyczny melduje się na pokładzie miasta. Co oferujemy? Zdrowe posiłki przygotowywane z naturalnych składników. Odpowiednie dopasowanie kaloryczne i bogactwo smaków inspirowane kuchnią polską, włoską czy meksykańską oraz atrakcyjne ceny. Zamów dietę pudełkową z dowozem i odkryj przyjemność z gotowania, gdy gotujesz tylko kiedy chcesz, a nie kiedy musisz.

Kto przygotowuje Twój catering dietetyczny?

Chatkowy zespół, czyli my: kucharze i dietetycy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem gastronomicznym i logistycznym. Planujemy posiłki, dbając o to, żeby nie zabrakło w nich składników odżywczych, których najbardziej potrzebuje Twój organizm. Komponujemy menu, bazując na najnowszych wytycznych żywieniowych i skrupulatnie liczymy kalorie! Dzięki temu szybciej osiągniesz założony cel: zrzucisz nadprogramowe kilogramy, zbudujesz masę mięśniową lub po prostu utrzymasz dotychczasową wagę. Bez efektu jo-jo i radykalnych wyrzeczeń.

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców m.in. z regionu Warmii i Mazur. Bazujemy na tym, co lokalne, czyli sezonowych warzywach i owocach, świeżym nabiale, mięsach i rybach, ale inspiracji kuchennych szukamy na całym świecie. Uwielbiamy przekraczać kulinarne granice.

Jedzenie pudełkowe na co dzień? Jesteśmy na tak!

Dieta o odpowiedniej kaloryczności to ważny element zdrowego odchudzania. Nie zajmuj się liczeniem kalorii, planowaniem posiłków i bieganiem po sklepach z listą zakupów. Zrobimy to za Ciebie! Oferujemy catering dietetyczny w kilku wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Co otrzymujesz? Aż pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację) za kwotę niższą niż cena obiadu w niejednej restauracji! Oprócz diety pudełkowej na cały dzień gotujemy także pyszne i zdrowe obiady i lunchboxy składające się z trzech posiłków. Jesteśmy otwarci na potrzeby osób, które nie jedzą mięsa lub chcą zacząć przygodę z kuchnią wege. Każda dieta jest dostępna w dwóch wersjach: standardowej, czyli mięsnej, oraz wegetariańskiej. Chcesz oczyścić organizm z toksyn i złogów, zanim na dobre zmienisz swoje nawyki żywieniowe? Wypróbuj dietę DETOX lub Soki z Chatki. Aktualne menu zawsze znajdziesz na naszej stronie. Nie wiesz, który zestaw wybrać? Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z naszym dietetykiem.

Dieta pudełkowa Gdynia – zamów online!

Cisowa, Pogórze, Redłowo, Orłowo, Mały Kack, Karwiny, Demptowo, Chwarzno-Wiczlino, Obłuże, Śródmieście, Kamienna Góra, Oksywie, Wzgórze św. Maksymiliana – nasz kurier dowiezie Twoje zamówienie pod wskazany adres, niezależnie od dzielnicy, w której mieszkasz. Wybierz rodzaj diety, kaloryczność i poinformuj nas, w jakich dniach chcesz odebrać zamówienie (posiłki rozwozimy od poniedziałku do piątku). Zapłać online i czekaj na kuriera. Przywieziemy Twoją dietę pudełkową z jednodniowym wyprzedzeniem. Odbierz zamówienie i podgrzej, gdy zgłodniejesz. Pierwszy raz zamawiasz catering online z naszej Chatki? Zamów posiłek testowy!

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!