PANEL KLIENTA

Catering Dietetyczny
Malbork

Standard

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Lunchbox wege + ryby

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Dowozimy do Malborka!

Dieta pudełkowa Malbork

Masz problem ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów? Każde przejście na dietę kończy się efektem jo-jo? A może chcesz utrzymać dotychczasową wagę i zadbać o lepsze samopoczucie? Malbork to kolejne miejsce na trasie dostaw naszego cateringu dietetycznego. Zobacz, na czym polega dieta pudełkowa!

Catering dietetyczny to dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

Catering dietetyczny cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Malborka. Z naszych usług korzystają m.in. studenci, pracownicy biurowi, osoby aktywne fizycznie i seniorzy. Dołącz do nich!

Dieta z dowozem – jak to działa?

Posiłki przygotowujemy i rozwozimy od poniedziałku do piątku (weekend to czas na Twoje kulinarne eksperymenty, może będziemy dla Ciebie inspiracją?). Oferujemy diety pudełkowe w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Pięć posiłków, lunchbox, obiad, a może wariant DETOX?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, także tych, którzy nie jedzą mięsa lub chcą ograniczyć jego spożywanie. Pomagamy przejść na zieloną stronę mocy bez uszczerbku na zdrowiu! Menu wegetariańskie bazuje m.in. na roślinach strączkowych, które są niezastąpionym źródłem białka w diecie wege.

Nad kalorycznością posiłków i zawartością składników odżywczych czuwa doświadczony chatkowy dietetyk. Dania powstają w profesjonalnej kuchni pod czujnym okiem szefa kuchni. Menu komponujemy z sezonowych warzyw i owoców pochodzących z lokalnych upraw, świeżych mięs, ryb, nabiału i pieczywa.

Dbamy o to, aby w diecie nie zabrakło najważniejszych składników, które umożliwiają organizmowi prawidłowe funkcjonowanie. Gotowanie to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z innymi.

Dieta pudełkowa Malbork – sprawdź, gdzie nas znajdziesz

Małe Piaski, Kałdowo, Nowa Wieś, Stare Miasto, Śródmieście, Rakowiec, Wielbark, Południe, Czwartaki – dotrzemy z naszym cateringiem dietetycznym pod każdy adres na terenie Malborka. Naszego kuriera możesz spotkać pod drzwiami między 15:00 a 24:00 w dniu poprzedzającym zamówienie.

Koniec z nieprzemyślanymi posiłkami w pracy, na uczelni lub w trakcie wyjazdu służbowego. Planujesz urlop lub kilkudniową delegację? Dietę możesz zawiesić na czas nieobecności. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów posiłek testowy.

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!