Dieta pudełkowa Malbork

Masz problem ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów? Każde przejście na dietę kończy się efektem jo-jo? A może chcesz utrzymać dotychczasową wagę i zadbać o lepsze samopoczucie? Malbork to kolejne miejsce na trasie dostaw naszego cateringu dietetycznego. Zobacz, na czym polega dieta pudełkowa!

Catering dietetyczny to dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

  • lubisz gotować tylko wtedy, gdy masz czas (a zazwyczaj go nie masz ze względu na obowiązki rodzinne i zawodowe);
  • chcesz zredukować masę ciała bez efektu jo-jo;
  • chcesz zmienić nawyki żywieniowe, aby mieć więcej energii i dostarczać organizmowi tego, czego najbardziej potrzebuje;
  • chcesz utrzymać dotychczasową wagę, ale bez dokładnego planu żywieniowego masz tendencję do podjadania i zapominania o regularnych posiłkach;
  • chcesz zbudować masę mięśniową i, mimo intensywnych treningów, mieć pewność, że nie robisz tego kosztem zdrowia;
  • lubisz jeść różnorodne posiłki, ale skończyły Ci się pomysły na smaczne i zdrowe dania dla całej rodziny;
  • chcesz mieć więcej czasu na realizowanie swoich pasji i planów zawodowych.

Catering dietetyczny cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Malborka. Z naszych usług korzystają m.in. studenci, pracownicy biurowi, osoby aktywne fizycznie i seniorzy. Dołącz do nich!

Dieta z dowozem – jak to działa?

Posiłki przygotowujemy i rozwozimy od poniedziałku do piątku (weekend to czas na Twoje kulinarne eksperymenty, może będziemy dla Ciebie inspiracją?). Oferujemy diety pudełkowe w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Pięć posiłków, lunchbox, obiad, a może wariant DETOX?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, także tych, którzy nie jedzą mięsa lub chcą ograniczyć jego spożywanie. Pomagamy przejść na zieloną stronę mocy bez uszczerbku na zdrowiu! Menu wegetariańskie bazuje m.in. na roślinach strączkowych, które są niezastąpionym źródłem białka w diecie wege.

Nad kalorycznością posiłków i zawartością składników odżywczych czuwa doświadczony chatkowy dietetyk. Dania powstają w profesjonalnej kuchni pod czujnym okiem szefa kuchni. Menu komponujemy z sezonowych warzyw i owoców pochodzących z lokalnych upraw, świeżych mięs, ryb, nabiału i pieczywa.

Dbamy o to, aby w diecie nie zabrakło najważniejszych składników, które umożliwiają organizmowi prawidłowe funkcjonowanie. Gotowanie to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z innymi.

Dieta pudełkowa Malbork – sprawdź, gdzie nas znajdziesz

Małe Piaski, Kałdowo, Nowa Wieś, Stare Miasto, Śródmieście, Rakowiec, Wielbark, Południe, Czwartaki – dotrzemy z naszym cateringiem dietetycznym pod każdy adres na terenie Malborka. Naszego kuriera możesz spotkać pod drzwiami między 15:00 a 24:00 w dniu poprzedzającym zamówienie.

Koniec z nieprzemyślanymi posiłkami w pracy, na uczelni lub w trakcie wyjazdu służbowego. Planujesz urlop lub kilkudniową delegację? Dietę możesz zawiesić na czas nieobecności. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów posiłek testowy.