Dieta pudełkowa Pisz

Mieszkasz w Piszu i myślisz o przejściu na dietę, ale ciągle nie możesz zmobilizować się do działania? Nie wiesz, jakich produktów unikać, żeby trwale zrzucić kilka kilogramów bez efektu jo-jo? Zaufaj specjalistom: profesjonalnym kucharzom i dietetykom z Dietetycznej Chatki! Przygotujemy dla Ciebie posiłki o odpowiedniej kaloryczności, które zjesz ze smakiem.

Czy można jeść smacznie, zdrowo i… bez wysiłku?

Doskonale wiemy, że przygotowywanie pełnowartościowych posiłków o odpowiedniej kaloryczności wymaga czasu, wiedzy i doświadczenia. W naszym zespole pracują pasjonaci gotowania i zdrowego odżywiania, którzy doskonale wiedzą, jakich produktów nie może zabraknąć w codziennym jadłospisie. Dbamy o to, aby nasze menu było jak najbardziej zróżnicowane. Nie lubimy nudy! Zarówno w życiu, jak i w kuchni. Udowadniamy, że zdrowo nie musi oznaczać monotonnie. Inspiracji szukamy m.in. w kuchni polskiej, włoskiej, a nawet meksykańskiej.

Oferujemy aż pięć wariantów kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 i 2500 kcal w wersji standard lub wege. Wybierając dietę składającą się z pięciu posiłków, nie musisz zastanawiać się, co przygotować na śniadanie, co przekąsić na przerwie w pracy, co zjeść na obiad, a co upichcić na kolację. Nasze diety są tak przemyślane, aby dało się je łatwo podgrzać i skonsumować, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy czy w hotelu. W naszej ofercie znajdziesz także lunchboxy składające się z trzech posiłków, dietę oczyszczającą, a także same obiady. Wybierz opcję, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Chatka pełna smaku!

Nasze posiłki powstają z sezonowych warzyw i owoców pochodzących z mazurskich pól i sadów. Aromatyczne sery i wędliny, świeże mięsa, ryby i pieczywo, które znajdziesz w naszych boxach, to efekt współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Przygotowując nasz catering dietetyczny, przestrzegamy zasad HACCP. Wszystko po to, aby dostarczać Wam świeże, zdrowe i smaczne posiłki każdego dnia.

Jedzenie pudełkowe z Chatki jest dla Ciebie, jeśli…

  • dużo trenujesz i chcesz mieć pewność, że dostarczasz organizmowi tyle mikro- i makroskładników, ile potrzebuje;
  • nie masz czasu na przygotowywanie każdego dnia różnorodnych posiłków;
  • nie wiesz, jak policzyć kaloryczność potraw;
  • chcesz gotować wtedy, kiedy masz czas, a nie wtedy, kiedy musisz;
  • wolisz poświęcić czas na realizację celów zawodowych lub prywatnych, zamiast na gotowanie;
  • chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ale bez efektu jo-jo;
  • chcesz utrzymać dotychczasową wagę.

Dieta pudełkowa Pisz – zadbaj o swoje zdrowie od zaraz!

Nie czekaj do poniedziałku! Nasz catering dietetyczny może już jutro trafić pod Twoje drzwi. Posiłki przygotowujemy od poniedziałku do piątku i zawsze rozwozimy dzień wcześniej. Możesz spotkać nas pod swoimi drzwiami od 15:00 do 24:00. Dzięki temu możesz zabrać swój catering na całodniowy zjazd na uczelni, wyjazd w delegację lub zawody sportowe. Zamów posiłek testowy i przekonaj się, że zmiana nawyków żywieniowych nie musi być trudna.