PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Banino

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Banina!

Dieta pudełkowa Banino

Banino, jesteście tam? Mamy coś dla Was. Pyszne, dopracowane w każdym szczególe jedzenie pudełkowe pod Wasze drzwi! Dostarczamy diety pudełkowe na terenie całej miejscowości Banino. Wybierz odpowiednią dietę i ciesz się zdrowym jedzeniem przygotowanym przez szefa kuchni.

Catering dietetyczny dla odchudzających się i aktywnych oraz wiele więcej

Chęć redukcji to jedna z najpopularniejszych motywacji naszych Klientów. Jeśli też od dłuższego czasu sprawdzasz, które cateringi dietetyczne mają najlepsze oferty, koniecznie zapoznaj się z naszą dietą pudełkową na odchudzanie. Szef kuchni przygotowuje dietę na odchudzanie z zachowaniem jej pełnowartościowych właściwości odżywczych. Dzięki temu tracisz nadmiarowe kilogramy, ale nie czujesz osłabienia i senności, które towarzyszą często niedożywieniu. Wybierz nasz catering dietetyczny w Węgorzewie, jeśli na zdrowiu zależy Ci tak samo, jak na szczupłej sylwetce. Natomiast jeśli Twoim celem nie jest zrzucanie kilogramów, mamy dla Ciebie inne, równie atrakcyjne propozycje.

Stale utrzymujesz aktywność fizyczną? W takim razie odpowiednia będzie dla Ciebie dieta pudełkowa o podwyższonej kaloryczności, zawierająca większą ilość białka, niezbędnego obciążonym mięśniom. Jeśli właśnie rezygnujesz z jedzenia mięsa i zastanawiasz się, jak skomponować zdrową i smaczną dietę, również mamy dla Ciebie odpowiednią propozycję. Diety pudełkowe wege nie muszą być nudne! Przekonaj się sam, sprawdzając naszą dietę pozbawioną potraw mięsnych.

Wygodna dieta pudełkowa

Jakie są powody, dla których Klienci decydują się na nasze diety pudełkowe? Z pewnością catering dietetyczny kusi możliwością zrzucenia nadmiaru kilogramów w zdrowy sposób. Dieta pudełkowa dla aktywnych pozwala zbudować masę mięśniową oraz zachować energię pomimo ciągłego wysiłku. Jednak to nie wszystko! Dieta na zamówienie to także rozwiązanie wybierane przez osoby doceniające wysoki komfort życia.

Dieta pudełkowa w Baninie to nie tylko smaczne i zdrowe jedzenie, ale też codzienne dostarczanie go pod same drzwi. Dieta z dostawą oznacza brak konieczności gotowania posiłków, a więc oszczędność czasu i brak wysiłku. Jeśli zdecydujesz się na dietę pudełkową z Chatki, po powrocie z pracy będzie na Ciebie czekał gotowy posiłek, który wystarczy odgrzać. Podkreślamy, że dieta pudełkowa jest dostarczana pod same drzwi na terenie całego Banina! Nie musisz nigdzie jeździć, aby odebrać jedzenie pudełkowe.

Catering dietetyczny Banino – zamów i sprawdź!

Mający na celu redukcję wagi catering dietetyczny w Baninie to codzienne dostawy posiłków, które powstały dzięki współpracy z dietetykiem. Podobnie pozostałe diety pudełkowe z naszej oferty to efekt pracy dietetyka, który wie doskonale, jak skomponować zdrowy i smaczny posiłek, jednocześnie pełniący konkretne funkcje, takie jak sprzyjanie odchudzaniu czy wręcz przeciwnie - budowa masy mięśniowej. Jeśli mieszkasz w Baninie, już teraz możesz się przekonać, ile i jakie korzyści zapewni Ci dieta z dostawą Chatki.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!