PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Olsztyn

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Olsztyna!

Dieta pudełkowa Olsztyn

Jesteś z Olsztyna? Chcesz zacząć jeść zdrowiej, ale nie masz czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków o odpowiedniej kaloryczności? Mamy dla Ciebie dwie dobre wiadomości! Pierwsza: możesz jeść zdrowo i smacznie bez spędzania połowy dnia w kuchni. Druga: Diety z Chatki dowiozą Twój catering dietetyczny do każdego miejsca w Olsztynie. Zadbaj o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i piękną sylwetkę.

Jak to działa?

Wstajesz i jest. Nie musisz wychodzić z domu bez śniadania, ponieważ poprzedniego dnia zabrakło Ci czasu na zrobienie zakupów. Koniec z nadmiernie kalorycznymi lunchami w pracy i niezdrowymi kolacjami „instant”. Twoje zamówienie zawsze przygotowujemy i dostarczamy dzień wcześniej, więc nie musisz się bać, że zostawimy Cię z pustym żołądkiem! Posiłki rozwozimy między 15:00 a 24:00. Hermetycznie zapakowane i łatwe do podgrzania. Jesteśmy jak ukochana babcia, która z pewnością robiłaby Ci takie niespodzianki, gdyby tylko dysponowała odpowiednim zapleczem logistycznym (na szczęście my je mamy!). Wybierając dietę pudełkową, robisz to, co kochasz, a czas w kuchni ograniczasz do niezbędnego minimum. Sami jesteśmy pasjonatami gotowania i wiemy, jaką radość sprawia wspólne gotowanie i celebrowanie posiłków. Ale wiemy, że codzienne przygotowywanie zdrowych i zbilansowanych posiłków dla całej rodziny to zajęcie na pełen etat! Dzięki nam gotujesz tylko wtedy, kiedy chcesz.

Profesjonalny catering dietetyczny w Olsztynie dla Ciebie i Twojej rodziny

Jesteśmy ludźmi, którzy chcą swoją pasją do gotowania dzielić się z innymi. Nasz zespół tworzą doświadczeni kucharze i dietetycy, którzy nie boją się oryginalnych połączeń smakowych i kulinarnych eksperymentów, ale dbają o to, aby w menu nie brakowało także składników dobrze znanych i lubianych. Udowadniamy, że tradycyjność i nowoczesność mogą iść w parze, zwłaszcza na talerzu. Korzystamy z sezonowych warzyw i owoców, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ty wybierasz zapotrzebowanie kaloryczne i mówisz nam o swoich preferencjach żywieniowych. A my z przyjemnością dostarczymy dla Ciebie posiłki o wybranej kaloryczności. 1200, 1500, 1800 2200 i 2500 kcal: dzięki tak szerokiej ofercie z naszej diety pudełkowej korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Osoby ciężko trenujące, pracujące fizycznie i spędzające większość dnia w pracy przy komputerze. Pomagamy zrzucić nadprogramowe kilogramy i wspieramy dążenia do wymarzonej sylwetki. Z naszego cateringu pudełkowego korzystają całe rodziny. Dzięki możliwości wyboru odpowiedniego wariantu kalorycznego każdy otrzyma posiłek dopasowany do swoich potrzeb.

Dieta pudełkowa Olsztyn

Dajtki, Kortowo, Redykajny, Likusy czy Zielona Górka – niezależnie od tego, w której dzielnicy Olsztyna mieszkasz, Twój catering dietetyczny każdego dnia dotrze pod wskazany adres. Nasze diety pudełkowe w Olsztynie cieszą się popularnością wśród osób w różnym wieku: od studentów po seniorów. Pilnujemy Twoich kalorii, ale nie tylko! Pomagamy zmieniać nawyki żywieniowe. Zamów dietę z dowozem pod same drzwi i przekonaj się, że zdrowo może oznaczać także szybko i smacznie.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!