Dieta pudełkowa Olsztyn

Jesteś z Olsztyna? Chcesz zacząć jeść zdrowiej, ale nie masz czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków o odpowiedniej kaloryczności? Mamy dla Ciebie dwie dobre wiadomości! Pierwsza: możesz jeść zdrowo i smacznie bez spędzania połowy dnia w kuchni. Druga: Diety z Chatki dowiozą Twój catering dietetyczny do każdego miejsca w Olsztynie. Zadbaj o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i piękną sylwetkę.

Jak to działa?

Wstajesz i jest. Nie musisz wychodzić z domu bez śniadania, ponieważ poprzedniego dnia zabrakło Ci czasu na zrobienie zakupów. Koniec z nadmiernie kalorycznymi lunchami w pracy i niezdrowymi kolacjami „instant”. Twoje zamówienie zawsze przygotowujemy i dostarczamy dzień wcześniej, więc nie musisz się bać, że zostawimy Cię z pustym żołądkiem! Posiłki rozwozimy między 15:00 a 24:00. Hermetycznie zapakowane i łatwe do podgrzania. Jesteśmy jak ukochana babcia, która z pewnością robiłaby Ci takie niespodzianki, gdyby tylko dysponowała odpowiednim zapleczem logistycznym (na szczęście my je mamy!). Wybierając dietę pudełkową, robisz to, co kochasz, a czas w kuchni ograniczasz do niezbędnego minimum. Sami jesteśmy pasjonatami gotowania i wiemy, jaką radość sprawia wspólne gotowanie i celebrowanie posiłków. Ale wiemy, że codzienne przygotowywanie zdrowych i zbilansowanych posiłków dla całej rodziny to zajęcie na pełen etat! Dzięki nam gotujesz tylko wtedy, kiedy chcesz.

Profesjonalny catering dietetyczny w Olsztynie dla Ciebie i Twojej rodziny

Jesteśmy ludźmi, którzy chcą swoją pasją do gotowania dzielić się z innymi. Nasz zespół tworzą doświadczeni kucharze i dietetycy, którzy nie boją się oryginalnych połączeń smakowych i kulinarnych eksperymentów, ale dbają o to, aby w menu nie brakowało także składników dobrze znanych i lubianych. Udowadniamy, że tradycyjność i nowoczesność mogą iść w parze, zwłaszcza na talerzu. Korzystamy z sezonowych warzyw i owoców, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ty wybierasz zapotrzebowanie kaloryczne i mówisz nam o swoich preferencjach żywieniowych. A my z przyjemnością dostarczymy dla Ciebie posiłki o wybranej kaloryczności. 1200, 1500, 1800 2200 i 2500 kcal: dzięki tak szerokiej ofercie z naszej diety pudełkowej korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Osoby ciężko trenujące, pracujące fizycznie i spędzające większość dnia w pracy przy komputerze. Pomagamy zrzucić nadprogramowe kilogramy i wspieramy dążenia do wymarzonej sylwetki. Z naszego cateringu pudełkowego korzystają całe rodziny. Dzięki możliwości wyboru odpowiedniego wariantu kalorycznego każdy otrzyma posiłek dopasowany do swoich potrzeb.

Dieta pudełkowa Olsztyn

Dajtki, Kortowo, Redykajny, Likusy czy Zielona Górka – niezależnie od tego, w której dzielnicy Olsztyna mieszkasz, Twój catering dietetyczny każdego dnia dotrze pod wskazany adres. Nasze diety pudełkowe w Olsztynie cieszą się popularnością wśród osób w różnym wieku: od studentów po seniorów. Pilnujemy Twoich kalorii, ale nie tylko! Pomagamy zmieniać nawyki żywieniowe. Zamów dietę z dowozem pod same drzwi i przekonaj się, że zdrowo może oznaczać także szybko i smacznie.