Dieta pudełkowa Wejherowo

Mieszkasz w Wejherowie? Szukasz najlepszego cateringu dietetycznego w okolicy? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: Wejherowo to jedno z wielu miast na trasie dostaw Dietetycznej Chatki. Oferujemy pyszne, zdrowe i urozmaicone posiłki w kilku wariantach kaloryczności. Co ciekawego znajdziesz w naszym menu? Posiłki inspirowane kuchnią polską, włoską, a nawet meksykańską. Nasza kreatywność w kuchni nie zna granic!

Dieta pudełkowa: alternatywa dla codziennego gotowania

Wyobraź sobie, że od poniedziałku do piątku nie musisz planować żadnych posiłków, robić dużych zakupów spożywczych, gotować i liczyć kalorii. Możesz za to: jeść zdrowo i smacznie, jak w restauracji (tyle, że w zaciszu własnego domu, w uniwersyteckiej stołówce lub biurowej kuchni). Dietetyczną Chatkę tworzą dietetycy i kucharze z wieloletnim doświadczeniem. Przygotowując nasze posiłki, nie idziemy na kompromisy. Korzystamy z sezonowych warzyw i owoców pochodzących z mazurskich pól i sadów. W mięso, ryby, nabiał i pieczywo zaopatrujemy się u zaufanych dostawców, głównie małych, lokalnych przedsiębiorców. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość posiłków.

Dieta pudełkowa dla fanów mięsa i warzyw

W Dietetycznej Chatce zamówisz dietę pudełkową w dwóch wariantach: standardowym (mięsnym) i wegetariańskim. Dbamy o to, aby w naszych posiłkach nie zabrakło najważniejszych składników odżywczych. Zapewnimy Ci energię na cały dzień! Możesz wybrać spośród pięciu wariantów kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 i 2500 kcal. Oprócz pięciu posiłków oferujemy także praktyczne lunchboxy, obiady oraz diety oczyszczające (DETOX i Soki z Chatki). Jeśli nie wiesz, jaką dietę wybrać, umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z naszym dietetykiem. Podpowiemy, co zrobić, aby osiągnąć założony cel: zrzucić nadprogramowe kilogramy lub utrzymać dotychczasową wagę.

Dieta pudełkowa Wejherowo – gdzie nas spotkasz?

Catering dietetyczny w Wejherowie cieszy się coraz większą popularnością. Cementownia, Dzielnica Zachodnia, Kąpino Dolne, Śmiechowo, Śródmieście, Osiedle Sucharskiego – dowieziemy Twoje zamówienie pod wskazany adres. Posiłki rozwozimy od poniedziałku do piątku, czyli wtedy, kiedy masz najwięcej na głowie. Zamówienie dotrze do Ciebie z jednodniowym wyprzedzeniem. Dostawy możesz spodziewać się między godziną 15:00 a 24:00. Jeśli nie odbierzesz go z rąk kuriera, zostawimy je w szczelnie zamkniętym opakowaniu pod drzwiami. Gdy przyjdziesz do domu, włóż posiłki do lodówki i podgrzej następnego dnia w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. Dzięki temu wszystkie potrawy zachowają swój smak i aromat. To Twoje pierwsze zamówienie w Dietetycznej Chatce? Przygotujemy dla Ciebie posiłek testowy. Zamówisz go z rabatem na naszej stronie internetowej.