PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Grajewo

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Grajewa!

Dieta pudełkowa Grajewo

Dobre wiadomości dla Grajewa - nasz catering dietetyczny dociera już do wszystkich mieszkańców miasta. Dowolna dieta pudełkowa, którą wybierzesz, zostanie dostarczona pod Twoje drzwi w wyznaczonym terminie. Planujesz zrzucić nadmiarowe kilogramy, lub wręcz przeciwnie, przybrać na masie? Poznaj nasze diety pudełkowe i przekonaj się, że mamy to, czego szukasz!

Co wyróżnia nasz catering dietetyczny?

Na rynku są dzisiaj dostępne liczne cateringi dietetyczne. Jednak nasza dieta na zamówienie jest bez wątpienia wyjątkowa. Wyróżnia nas duży wybór diet, dzięki któremu dla każdego znajdziemy tę odpowiadającą jego potrzebom. Wersja Standard to propozycja dla wszystkich, którzy chcą się po prostu zdrowo odżywiać. Dieta pudełkowa w tej wersji jest polecana głównie osobom, które nie planują schudnąć ani też przybrać na wadze. Jedzenie pudełkowe w wersji Standard to zbilansowane posiłki, zaspokajające wszystkie potrzeby w zakresie niezbędnych i dodatkowych składników odżywczych.

A może masz konkretne cele? Trenujesz na siłowni lub uprawiasz jakiś inny sport? W takim przypadku polecamy catering dietetyczny w wersji Active. Nasz dietetyk tworzy dietę Active z myślą o osobach, których dzienny wydatek kaloryczny jest ponadprzeciętny. Tym samym dieta pudełkowa w tym wydaniu cechuje się wyższą kalorycznością, a także bogactwem składników odżywczych niezbędnych osobom wysilającym mięśnie i układ szkieletowy.

Oczywiście nasze diety pudełkowe to również propozycje dla osób odchudzających się i wegetarian. Dieta z dostawą służąca zrzuceniu kilogramów to taka, której całkowita kaloryczność nie dorównuje dziennemu zapotrzebowaniu danego człowieka.

Nasze diety pudełkowe to nie tylko duża różnorodność, ale też najwyższa jakość składników. Stawiamy na rzetelność, chcąc utrzymać zaufanie Klientów. Dlatego działamy terminowo, zawsze dostarczając jedzenie pudełkowe w wyznaczonym czasie.

Zamów dietę pudełkową już teraz!

Dieta pudełkowa w Grajewie to coś, co wzbudziło Twoje zainteresowanie? Możesz złożyć zamówienie już teraz, co zajmie Ci zaledwie 2 minuty. Wystarczy, że wypełnisz nasz krótki formularz, podając miejscowość zamieszkania, wybierając konkretną dietę pudełkową, a także liczbę dni i okres, w którym chcesz, aby jedzenie pudełkowe było dostarczane pod Twoje drzwi. Wolisz kontakt bezpośredni? Służymy uprzejmie! Zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje potrzeby. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie doradzimy, który catering dietetyczny będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Staramy się być cały czas dostępni dla naszych Klientów, jednak ze względu na dużą liczbę zamówień czasami linia może być zajęta. W takiej sytuacji prosimy, zadzwoń jeszcze raz!

Catering dietetyczny Grajewo – zamów i sprawdź!

Stale poszerzamy obszar naszego działania, aby móc docierać wszędzie tam, gdzie dotąd nie docierały cateringi dietetyczne. Nasze diety pudełkowe z każdym tygodniem zyskują na popularności w Grajewie. Wysoka jakość jedzenia i duży wybór, a także terminowość dostaw sprawiają, że na nasz catering dietetyczny w Grajewie decydują się coraz to kolejne osoby.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!