PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Ostróda

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Ostródy!

Dieta pudełkowa Ostróda

Mieszkasz w Ostródzie? Chcesz zadbać o swoje zdrowie, poczuć się lepiej w swoim ciele, a może zrzucić parę kilogramów? Zamów catering dietetyczny przygotowywany przez profesjonalistów: kucharzy i dietetyków z zespołu Dietetycznej Chatki. Czego możesz się spodziewać po naszej diecie pudełkowej? Doskonałego smaku, kaloryczności dopasowanej do Twoich potrzeb i zróżnicowanego menu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zmień swoje nawyki żywieniowe. Zbilansowane posiłki każdego dnia dostarczymy pod Twoje drzwi na terenie całej Ostródy.

Czy catering dietetyczny to dobra inwestycja?

Jedzenie pudełkowe to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Szybki tryb życia sprawił, że mamy coraz mniej czasu na przygotowywanie i celebrowanie posiłków. Catering dietetyczny to alternatywa dla gotowania. Pomyśl, ile godzin dziennie od poniedziałku do piątku przeznaczasz na kupowanie artykułów spożywczych, planowanie i przygotowywanie posiłków? Jeśli brakuje Ci czasu na realizację innych pasji lub celów zawodowych czy prywatnych, warto pomyśleć o zmianie. Oczywiście jako miłośnicy gotowania nie zachęcamy do porzucenia noży, garnków i rękawic kuchennych! Chcemy jednak, żeby wszyscy, którzy korzystają z naszej diety pudełkowej, mogli przygotowywać posiłki wtedy, gdy mają na to czas i ochotę. Często słyszymy od naszych klientów, że gdy gotowanie przestaje być obowiązkiem, staje się przyjemnością.

Ale dieta pudełkowa to przede wszystkim inwestycja w zdrowie i lepsze samopoczucie. W naszej ofercie znajdziesz pełnowartościowe posiłki przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Gotowanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim największa pasja. Choć odmierzanie składników i liczenie kalorii wymaga skrupulatności, to przy przygotowywaniu posiłków nie zapominamy o kreatywności. Dbamy o to, aby w naszym menu oprócz znanych potraw nie zabrakło dań z kuchni włoskiej czy meksykańskiej. Cały czas szukamy inspiracji, bo wierzymy, że kulinarny świat nie ma granic!

Catering dietetyczny także w wersji wege

Oferujemy jedzenie pudełkowe w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500. Dobór odpowiedniego wariantu to klucz do osiągnięcia założonego celu, czyli utrzymania dotychczasowej wagi, zrzucenia dodatkowych kilogramów lub pracy nad sylwetką.

Jesteś wege? W naszej ofercie znajdziesz posiłki, których podstawą są sezonowe warzywa i owoce, w tym m.in. rośliny strączkowe, które są źródłem cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Obalamy mit, że wege znaczy monotonnie! W naszym menu znajdziesz zróżnicowane posiłki na cały tydzień: od poniedziałku do piątku.

Dieta pudełkowa Ostróda

Fiugajny, Zajezierze, Ostrów, Cierzpięty – dostarczymy Twój posiłek do każdego miejsca w Ostródzie. Zamówienia przygotowujemy i rozwozimy zawsze dzień wcześniej i dostarczamy pod same drzwi. Dzięki temu możesz zabrać obiad, lunch lub zestaw posiłków na cały dzień do pracy czy na uczelnię, nawet gdy wychodzisz z domu wcześnie rano. Zamów posiłek testowy dla siebie lub bliskiej Ci osoby, którą trudno namówić na zmianę nawyków żywieniowych. Jesteśmy przekonani, że pokochacie Diety z Chatki!

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!