Dieta pudełkowa Ostróda

Mieszkasz w Ostródzie? Chcesz zadbać o swoje zdrowie, poczuć się lepiej w swoim ciele, a może zrzucić parę kilogramów? Zamów catering dietetyczny przygotowywany przez profesjonalistów: kucharzy i dietetyków z zespołu Dietetycznej Chatki. Czego możesz się spodziewać po naszej diecie pudełkowej? Doskonałego smaku, kaloryczności dopasowanej do Twoich potrzeb i zróżnicowanego menu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zmień swoje nawyki żywieniowe. Zbilansowane posiłki każdego dnia dostarczymy pod Twoje drzwi na terenie całej Ostródy.

Czy catering dietetyczny to dobra inwestycja?

Jedzenie pudełkowe to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Szybki tryb życia sprawił, że mamy coraz mniej czasu na przygotowywanie i celebrowanie posiłków. Catering dietetyczny to alternatywa dla gotowania. Pomyśl, ile godzin dziennie od poniedziałku do piątku przeznaczasz na kupowanie artykułów spożywczych, planowanie i przygotowywanie posiłków? Jeśli brakuje Ci czasu na realizację innych pasji lub celów zawodowych czy prywatnych, warto pomyśleć o zmianie. Oczywiście jako miłośnicy gotowania nie zachęcamy do porzucenia noży, garnków i rękawic kuchennych! Chcemy jednak, żeby wszyscy, którzy korzystają z naszej diety pudełkowej, mogli przygotowywać posiłki wtedy, gdy mają na to czas i ochotę. Często słyszymy od naszych klientów, że gdy gotowanie przestaje być obowiązkiem, staje się przyjemnością.

Ale dieta pudełkowa to przede wszystkim inwestycja w zdrowie i lepsze samopoczucie. W naszej ofercie znajdziesz pełnowartościowe posiłki przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Gotowanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim największa pasja. Choć odmierzanie składników i liczenie kalorii wymaga skrupulatności, to przy przygotowywaniu posiłków nie zapominamy o kreatywności. Dbamy o to, aby w naszym menu oprócz znanych potraw nie zabrakło dań z kuchni włoskiej czy meksykańskiej. Cały czas szukamy inspiracji, bo wierzymy, że kulinarny świat nie ma granic!

Catering dietetyczny także w wersji wege

Oferujemy jedzenie pudełkowe w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500. Dobór odpowiedniego wariantu to klucz do osiągnięcia założonego celu, czyli utrzymania dotychczasowej wagi, zrzucenia dodatkowych kilogramów lub pracy nad sylwetką.

Jesteś wege? W naszej ofercie znajdziesz posiłki, których podstawą są sezonowe warzywa i owoce, w tym m.in. rośliny strączkowe, które są źródłem cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Obalamy mit, że wege znaczy monotonnie! W naszym menu znajdziesz zróżnicowane posiłki na cały tydzień: od poniedziałku do piątku.

Dieta pudełkowa Ostróda

Fiugajny, Zajezierze, Ostrów, Cierzpięty – dostarczymy Twój posiłek do każdego miejsca w Ostródzie. Zamówienia przygotowujemy i rozwozimy zawsze dzień wcześniej i dostarczamy pod same drzwi. Dzięki temu możesz zabrać obiad, lunch lub zestaw posiłków na cały dzień do pracy czy na uczelnię, nawet gdy wychodzisz z domu wcześnie rano. Zamów posiłek testowy dla siebie lub bliskiej Ci osoby, którą trudno namówić na zmianę nawyków żywieniowych. Jesteśmy przekonani, że pokochacie Diety z Chatki!