Dieta pudełkowa Augustów

Jesteś z Augustowa? Nie masz czasu gotować, ale zależy Ci na tym, aby zdrowo się odżywiać, a przy okazji zrzucić parę nadprogramowych kilogramów? Zamów catering dietetyczny z dowozem pod wskazany adres! Będzie zdrowo i pysznie. Wchodzisz w to?

Diety z Chatki – co musisz o nas wiedzieć?

Gotujemy z sercem! Planujemy posiłki zgodnie z zapotrzebowaniem kalorycznym naszych klientów. Komponujemy menu, dbając o to, aby w dietach nie zabrakło najważniejszych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, czyli białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin oraz mikro- i makroelementów. Nie zapominamy jednak o tym, że jedzenie powinno być przyjemnością.

Codziennie udowadniamy, że można jeść zdrowo i smacznie. Nasz zespół tworzą doświadczeni dietetycy i kucharze, którzy pilnują kalorii i czuwają nad jakością składników. Produkty, które wykorzystujemy w chatkowej kuchni, pochodzą z regionu Warmii i Mazur. W menu królują sezonowe warzywa i owoce z lokalnych pól i sadów, świeże mięsa, nabiał, ryby i produkty pełnoziarniste od zaufanych dostawców.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług i zadowolenie klientów. Przestrzegamy zasad systemu HACCP. Bazujemy na świeżych produktach i korzystamy z opakowań zrobionych z materiałów, które nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia.

Jak wybrać najlepszy catering dietetyczny dla siebie?

Każdy z nas ma inną budowę ciała, inne geny i prowadzi inny tryb życia. W związku z tym ma nieco inne zapotrzebowanie kaloryczne. Osoby, które pracują fizycznie lub regularnie uprawiają sport, potrzebują więcej energii niż ci, którzy prowadzą bardziej siedzący tryb życia. A energia do działania pochodzi z pożywienia. Jedzenie to nasze „paliwo”, warto więc zadbać, aby było jak najlepszej jakości!

Wybierając catering dietetyczny, warto się zastanowić, jaki cel chcemy osiągnąć. Zredukować masę ciała? Utrzymać dotychczasową wagę? A może zbudować masę mięśniową? Jeżeli nie wiesz, jaki wariant kaloryczności wybrać, napisz do nas! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy, co wybrać, aby osiągnąć cel.

Dieta pudełkowa Augustów – jak wygląda proces zamawiania?

Osiedle Bema, Centrum, Borki, Wypusty, Swoboda czy Zarzecze – dowieziemy Twoje zamówienie pod same drzwi na terenie całego Augustowa. Wybierz rodzaj diety (5 posiłków, DETOX, lunchbox lub obiad), wariant (standard lub wege) oraz kaloryczność.

Zapłać online i… czekaj na kuriera! Pudełka z pyszną zawartością zawsze rozwozimy w dniu poprzedzającym zamówienie. Dzięki temu nie musisz planować posiłków, robić zakupów i spędzać czasu w kuchni. Jedzenie jest gotowe do podgrzania.

Dzięki szczelnym i wygodnym opakowaniom możesz zabrać je do biura, na uczelnię lub w delegację. Zamówienia dostarczamy od poniedziałku do piątku między 15:00 a 24:00. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego posiłki dostarczamy bezkontaktowo. Sprawdź nas! Zamów najlepszy catering dietetyczny w Augustowie, a my przygotujemy dla Ciebie posiłek testowy.