PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Maków Mazowiecki

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Makowa Mazowieckiego!

Dieta pudełkowa w Makowie Mazowieckim od Diety z Chatki!

Mieszkasz w Makowie Mazowieckim? W takim razie nasza dieta pudełkowa jest w Twoim zasięgu. Już nie musisz dłużej szukać, które cateringi dietetyczne docierają do Twojej miejscowości. Nasza dieta z dostawą dojedzie do Ciebie, bez względu na to, w której części miasta mieszkasz. Sprawdź już teraz, jakie diety pudełkowe oferujemy i czemu warto skorzystać właśnie z naszej oferty. O jednym możemy zapewnić Cię już teraz - oferowana przez nas dieta pudełkowa w Makowie Mazowieckim jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Catering dietetyczny z różnorodną ofertą

Zdajemy sobie sprawę, że każdemu może odpowiadać odmienne jedzenie pudełkowe. Dlatego też nasz catering dietetyczny oferuje diety pudełkowe różnego rodzaju. Znajdziesz u nas między innymi Dietę Standard, czyli rozwiązanie najbardziej uniwersalne. Jest to mocno zróżnicowana dieta pudełkowa, w której znajdują się posiłki mięsne, wege, nabiał i wiele więcej. Jednak jest też opcja dla wegetarian, jak również dieta wegetariańska z dodatkiem ryb. Ponadto, przygotowaliśmy specjalną dietę dla aktywnych, która poza zwiększoną kalorycznością, cechuje się również większą ilością białka i dobrego tłuszczu.

Diety pudełkowe a Twoje zapotrzebowanie kaloryczne

Pamiętaj, że dieta pudełkowa zawsze powinna być dostosowana do Twojego zapotrzebowania kalorycznego, bez względu na to, jaki jest cel Twojej diety. Chcesz schudnąć? W takim razie całkowita wartość kaloryczna diety powinna być niższa niż Twoje dzienne zapotrzebowanie. W przypadku diety mającej na celu budowę masy mięśniowej, dieta powinna być bardziej kaloryczna. U nas znajdziesz diety w zakresie od 1200 do 2500 kalorii. Oznacza to duży wybór, dzięki czemu każdy, kto zdecyduje się na jedzenie pudełkowe w Makowie Mazowieckim, znajdzie to, czego potrzebuje.

Masz wątpliwości w kwestii tego, jaka kaloryczność diety pudełkowej jest dla Ciebie wskazana? Skontaktuj się z nami! Pomoże Ci nasza dietetyczka, która po krótkim wywiadzie określi, która dieta pudełkowa z naszej oferty będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Pragniemy podkreślić, że konsultacja dietetyczna jest dla naszych Klientów usługą całkowicie darmową.

Maków Mazowiecki - codzienna dostawa zdrowych posiłków od Twoje drzwi!

Jeśli zainteresował Cię catering dietetyczny w Makowie Mazowieckim, prawdopodobnie pragniesz poznać szczegóły dotyczące realizacji usługi. Otóż dieta na zamówienie w naszym wykonaniu to codzienne dostawy posiłków. Jeśli zdecydujesz się na pełną dietę, każdego dnia otrzymasz 5 posiłków. Dostawy mają miejsce w godzinach 15 - 24, dzięki czemu nawet jeśli wstajesz bardzo wcześnie, masz gwarancję, że otrzymasz jedzenie pudełkowe przed wyjściem z domu.

Gwarantujemy terminowość dostaw. Masz też gwarancję, że każdy otrzymany posiłek jest świeży i skomponowany ze zdrowych, sprawdzonych składników. Komponenty naszych posiłków pochodzą głównie od lokalnych dostawców. Dbamy o naturalność posiłków oraz ich wartość odżywczą, aby każdy klient otrzymywał jedynie zdrowe i pyszne posiłki.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!