Dieta pudełkowa Mrągowo

Wszystkie ręce na pokład! Nasz catering dietetyczny dotarł do Mrągowa. Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Diety pudełkowe w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 i 2500 kcal. W wersji standard lub wege. Obiady, lunchboxy, pełny detoks i zróżnicowane zestawy posiłków na cały dzień. Dietę pudełkową z dowozem szybko i wygodnie zamówisz przez internet. Sprawdź, co się zmieni w Twoim życiu, gdy zaczniemy dla Ciebie gotować!

Jak wygląda dzień z cateringiem dietetycznym?

Twoje zamówienie przygotowujemy z jednodniowym wyprzedzeniem i dostarczymy pod same drzwi. Gotowy zestaw możesz zabrać do szkoły, pracy, na uczelnię lub odgrzać we własnej kuchni. Jeśli zamówisz posiłki na cały dzień od poniedziałku do piątku, z Twojego planu dnia zniknie kilka największych pochłaniaczy czasu. Koniec z planowaniem posiłków na każdy dzień, wyprawami do supermarketu, krojeniem, obieraniem, duszeniem i gotowaniem. Odmierzanie składników, liczenie kalorii i przygotowywanie posiłków w oparciu o najnowsze normy żywieniowe zostaw nam!

Dieta pudełkowa – czy to dobre rozwiązanie dla każdego?

Każdy z nas ma nieco inne zapotrzebowanie kaloryczne zależne od wieku, masy ciała, rodzaju wykonywanej pracy czy aktywności fizycznej. Jedzenie to paliwo, dzięki któremu organizm może w prawidłowy sposób funkcjonować. Dostosowując dietę do potrzeb, można dużo łatwiej i szybciej osiągnąć założone cele. Catering dietetyczny to sposób na redukcję masy ciała bez efektu jo-jo. Ale nie tylko! Czy wiesz, że zbyt mała ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych w diecie może w negatywny sposób wpływać na pracę mózgu i samopoczucie w ciągu dnia? Jeżeli do tej pory w Twojej diecie brakowało m.in. warzyw strączkowych, olejów tłoczonych na zimno czy orzechów, szybko poczujesz różnicę! Wybierając catering dietetyczny przygotowywany przez profesjonalistów, możesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi tego, czego najbardziej potrzebuje. Jedzenie pudełkowe to rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na gotowanie w trybie slow, ale zależy im na tym, aby dostarczać ciału wysokiej jakości paliwa.

Klienci często pytają nas, dla kogo jest dieta pudełkowa. Z czystym sumieniem odpowiadamy, że dla wszystkich: tych, którzy chcą zredukować masę ciała i zwiększyć masę mięśniową. Dla tych, którzy chcą poczuć się lepiej w swoim ciele i tych, którzy chcą utrzymać efekt, na który długo pracowali.

Dieta pudełkowa Mrągowo – odkryj przyjemność z jedzenia na nowo!

Mieszkańcy Mrągowa coraz liczniej korzystają z naszego cateringu dietetycznego. Nasi klienci mówią, że dzięki diecie pudełkowej z Dietetycznej Chatki otworzyli się na nowe smaki. W menu oprócz tradycyjnych potraw kuchni polskiej nie brakuje akcentów włoskich czy meksykańskich. Każdy dzień to nowe kulinarne odkrycie! Nasi kucharze i dietetycy codziennie udowadniają, że zdrowo i smacznie może iść ze sobą w parze. Spróbujesz? Zamów posiłek testowy online!