PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Orzysz

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
4850
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
41
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
57
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
52
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
59
za dzień

Dowozimy do Orzysza!

Dieta pudełkowa Orzysz

Słowo dieta wielu z nas nie kojarzy się dobrze. Rozumiemy ją jako pasmo wyrzeczeń. Jednak droga do zrzucenia nadmiaru kilogramów czy też osiągnięcia upragnionej sylwetki nie musi być ciężka. Można osiągać swoje cele, jednocześnie jedząc zdrowo i smacznie. Gwarantuje to nasza dieta pudełkowa - teraz dostępna również w Orzyszu! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że catering dietetyczny w Orzyszu to propozycja właśnie dla Ciebie.

Dieta pudełkowa Orzysz na zamówienie!

Zastanawiasz się, czy jedzenie pudełkowe jest dla Ciebie? Jeśli pragniesz schudnąć, albo wręcz przeciwnie, nabrać masy, lub po prostu zdrowo się odżywiać, zdecyduj się na naszą dietę pudełkową. Gwarantujemy codzienną dostawę pełnowartościowych posiłków, zawierających starannie wyliczone ilości poszczególnych składników odżywczych. Obliczamy i przedstawiamy wartość kaloryczną wszystkich posiłków, aby nasza dieta pudełkowa zapewniła Ci szybkie i wygodne osiągnięcie postawionych sobie celów

Catering dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb

Każdy ma inne pragnienia i potrzeby. Zdajemy sobie z tego sprawę, przygotowując ofertę. Nasza dieta pudełkowa to szereg opcji do wyboru. Rozpocząłeś właśnie regularny trening i potrzebujesz zwiększonej ilości kalorii zawartych w pożywieniu sprzyjającemu przyrostowi masy mięśniowej? Wybierz zatem dietę Active! Twoim celem jest zrzucenie nadmiarowych kilogramów? W takim razie zdecyduj się na dietę o obniżonej wartości kalorycznej. Mamy również propozycje dla osób pragnących ograniczyć produkty mięsne. Natomiast jeśli chcesz po prostu odżywiać się zdrowiej i regularnej, odpowiednia będzie dla Ciebie nasza standardowa dieta pudełkowa w Orzyszu.

Catering dietetyczny Dietetyczna Chatka to nie tylko różnorodność składników diet, ale również ich zróżnicowana wartość kaloryczna. Spełnimy potrzeby każdego, bez względu na zapotrzebowanie kaloryczne. Oferujemy lunchboxy, w których znajdziesz 3 posiłki, a także same tylko obiady., Poza tym możesz wybrać dietę pudełkową na cały dzień, składającą się z 5 posiłków, w aż 5 wersjach kalorycznych:

Diety z Chatki z dostawą zawsze na czas

Zdajemy sobie sprawę, że cateringi dietetyczne spóźniające się z dostawami posiłków są bardzo nisko cenione przez klientów. Każdy ma swoje plany, które nie mogą być zaburzone przez opóźnione diety na zamówienie. Poza tym dieta pudełkowa to rozwiązanie, które ma na celu między innymi poprawę nawyków żywieniowych poprzez wyćwiczenie regularności w spożywaniu posiłków. Spóźniona dostawa uniemożliwia osiągnięcie celu. Zamawiając u nas jedzenie, masz pewność, że catering dietetyczny w Orzyszu zawsze będzie na czas. Przykładamy szczególną wagę do punktualności, za co doceniają nas zadowoleni klienci.

Chcesz skorzystać z naszej diety? Skorzystaj z naszego portalu, dzięki któremu zrobisz to szybko i wygodnie. Wybierz rodzaj diety, jej kaloryczność oraz okres trwania diety. Jeśli przed dłuższym zobowiązaniem chcesz nas wypróbować, zdecyduj się na zamówienie testowe w promocyjnej cenie!

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!