Dieta pudełkowa Giżycko

Mieszkasz w Giżycku i szukasz diety pudełkowej, która pomoże Ci utrzymać wagę, zbudować masę mięśniową lub zrzucić niechciane kilogramy? Żeglarska stolica Mazur to kolejne miejsce, do którego dostarczamy nasz catering dietetyczny. Będzie smacznie, zdrowo i różnorodnie! Spróbujesz dań kuchni polskiej przygotowywanych z sezonowych owoców i warzyw, rozsmakujesz się w potrawach, których podstawą są składniki popularne w kuchni amerykańskiej, włoskiej i meksykańskiej. Bez obaw, będzie nie tylko smacznie, ale przede wszystkim zdrowo. Kalorie policzymy za Ciebie!

Na czym polega catering dietetyczny?

Po catering dietetyczny coraz częściej sięgają mieszkańcy Giżycka i okolic. To świetna alternatywa dla codziennego gotowania. Dla zabieganych, zapracowanych, aktywnych fizycznie i dbających o zdrowie. Wyobraź sobie, że ktoś inny skomponuje dla Ciebie posiłki na cały tydzień, dobierze, umyje, pokroi, poszatkuje i ugotuje składniki, a następnie umiejętnie połączy smaki i zaserwuje. Ktoś inny, czyli my! Kucharze i dietetycy z Dietetycznej Chatki. Jesteśmy pasjonatami gotowania. Doskonale rozumiemy jednak, że nie wszyscy z takim zamiłowaniem podchodzą do przygotowywania posiłków lub nie mają czasu włożyć w to tyle serca, ile by chcieli. Wierzymy, że gotowanie powinno być przyjemnością. Włącz tryb slow i zamów zbilansowane posiłki z dowozem.

Wybierz plan dla siebie!

Przekonaj się, że dieta pudełkowa to rozwiązanie dla każdego. Oferujemy posiłki w pięciu wariantach kaloryczności: od 1200 do 2500 kalorii. Dzięki temu możesz wybrać plan, dzięki któremu osiągniesz zamierzony cel lub utrzymasz dotychczasową wagę. Z naszej diety pudełkowej korzystają studenci, którzy nie mają warunków do przygotowywania zbilansowanych posiłków; pracownicy fizyczni, którzy muszą dbać o właściwy bilans kaloryczny; pracownicy biurowi, którzy powinni dostarczać do organizmu odpowiednią ilość kwasów Omega wspierających pracę mózgu, a także rekonwalescenci oraz seniorzy, którzy jak najdłużej chcą cieszyć się zdrowiem. Nasz catering jest odpowiedni także dla wegetarian. W jadłospisie znajdziesz zróżnicowane posiłki, których podstawą są owoce, warzywa, nabiał oraz produkty pełnoziarniste. Zmiana nawyków żywieniowych to nie tylko sposób na smuklejszą sylwetkę, ale także lepsze samopoczucie.

Dieta pudełkowa Giżycko – jak zamówić zbilansowane posiłki z dowozem?

Mieszkasz na Krzyżanach, Wilkasach, a może w Rydzewie lub Zielonym Dworze? Mamy dla Ciebie świetną informację! Nasz catering dietetyczny dotrze pod Twoje drzwi niezależnie od tego, w której części Giżycka mieszkasz. Posiłki przygotowujemy i dostarczamy z jednodniowym wyprzedzeniem. Dzięki hermetycznym opakowaniom wykonanym z wysokiej jakości materiałów bez problemu zabierzesz je do pracy lub w delegację. Sprawdź nas! Zamów posiłek testowy online.