PANEL KLIENTA

Catering Dietetyczny
Kętrzyn

Standard

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1500 - 3000 kcal

już od
5050
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Lunchbox wege + ryby

3 posiłki
ok. 900 - 1200 kcal

już od
39
za dzień

Dowozimy do Kętrzyna!

Dieta pudełkowa Kętrzyn

Nie masz czasu na planowanie zbilansowanych posiłków, które pozwolą Ci zrzucić parę kilogramów lub utrzymać dotychczasową wagę? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: nasz catering dietetyczny możesz zamówić z dowozem na terenie całego Kętrzyna. Aż pięć wariantów kaloryczności w wersji standard lub wege, znane przepisy w nowoczesnym wydaniu i dostawa pod same drzwi od poniedziałku do piątku. Nie wierzysz, że możesz zdrowo jeść bez wysiłku? Przekonaj się, że to możliwe!

Kim jesteśmy i jak działamy?

Chatkę tworzą pasjonaci gotowania i zdrowego odżywiania. Nad ilością kalorii oraz mikro- i makroskładników czuwają dietetycy, a nad smakiem, aromatem i sposobem podania szef kuchni wraz z zespołem doświadczonych kucharzy. Wszyscy doskonale się uzupełniają, tworząc chatkowy dream team!

Warmia i Mazury to nie tylko jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce. To skarbnica naturalnych produktów. Jako Diety z Chatki z przyjemnością wspieramy lokalne inicjatywy, drobnych przedsiębiorców i rolników. Nasze posiłki powstają na bazie sezonowych owoców i warzyw, ryb, mięs, nabiału i pieczywa pochodzących od zaufanych dostawców. Planowanie menu, odmierzanie składników, liczenie kalorii, obieranie, siekanie, gotowanie i pieczenie to nasza codzienność. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie zdrowe i smaczne posiłki, które dodadzą Ci energii na cały dzień. Diety pudełkowe przygotowujemy i rozwozimy z jednodniowym wyprzedzeniem. Zgarnij swoje zamówienie spod drzwi i dobrze zacznij dzień!

Jedzenie pudełkowe – dla kogo?

Naszym celem jest zmiana myślenia o jedzeniu. Chcemy docierać do jak największego grona osób. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz diety w pięciu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Jesteś wege? Diety z Chatki są dostępne w dwóch standardach: mięsnym i bezmięsnym. Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie pomoże Ci w osiągnięciu celu, napisz do nas! Podpowiemy ci, który wariant wybrać, jeśli chcesz zrzucić nieco kilogramów, utrzymać dotychczasową wagę lub zbudować masę mięśniową.

Z naszego cateringu dietetycznego korzystają:

Dieta pudełkowa Kętrzyn – czas na zdrowie!

Kulinarne eksperymenty poszerzają horyzonty. Koniec z głodówkami, które nie przynoszą długotrwałych efektów. Zdrowe odchudzanie to proces, którego celem jest nie tylko redukcja masy ciała, ale także zmiana nawyków żywieniowych. Pokażemy Ci, że możesz jeść smacznie i zgubić nadprogramowe kilogramy bez wyrzeczeń, które odbierają Ci radość z jedzenia. Nasz catering dietetyczny cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Kętrzyna. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Masz negatywne doświadczenie z poprzednim cateringiem dietetycznym? Nie wiesz, czego możesz się spodziewać po diecie pudełkowej z Chatki? Zajrzyj do naszego menu i zamów posiłek testowy online.

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!