Dieta pudełkowa Nidzica

Szukasz najlepszego cateringu dietetycznego w Nidzicy z dostawą do domu? Mamy to, czego potrzebujesz! Diety z Chatki to dania, które są: świeże, smaczne, zdrowe i urozmaicone. A już niedługo mogą trafić pod Twoje drzwi!

Na czym polega catering dietetyczny?

To Twoje pierwsze zamówienie? Nie wiesz, czego się spodziewać po diecie pudełkowej z naszej Chatki? Wszystko Ci wyjaśnimy! Nasz zespół tworzą pasjonaci gotowania i zdrowego odżywiania. Planowanie posiłków oraz nadzór nad ich kalorycznością to zadanie dla chatkowego dietetyka.

Krojenie, duszenie, gotowanie, pieczenie i doprawianie biorą na siebie szef kuchni wraz z zespołem. Dzięki doskonałej współpracy tworzymy posiłki, które nie tylko doskonale smakują, ale także przynoszą realne efekty.

Diety z dowozem zawsze przygotowujemy i dostarczamy z jednodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaplanować dzień, nie martwiąc się o kaloryczność posiłków czy wygospodarowanie czasu na zakupy. Oferujemy aż pięć wariantów kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Posiłki rozwozimy od poniedziałku do piątku.

Z przyjemnością będziemy gościć w Twojej kuchni jak najczęściej, ale to Ty decydujesz, w jakie dni tygodnia chcesz skorzystać z naszego cateringu. Pamiętaj, że najlepsze efekty uzyskasz, wybierając dietę składającą się z pięciu zbilansowanych posiłków. To wariant, na który decyduje się zdecydowana większość naszych klientów.

Jeśli jednak nie potrzebujesz diety pudełkowej na cały dzień, możesz wybrać lunchbox (składający się z trzech posiłków) lub sam obiad (taki jak u mamy, ale pod nadzorem dietetyka). Dietę możesz zawiesić na czas urlopu lub delegacji. A po powrocie pyszny i zdrowy posiłek znów będzie czekać na Ciebie pod drzwiami. Czy droga do wymarzonej sylwetki może być tak prosta?

Diety z Chatki – dla kogo?

Naszą ofertę cateringu dietetycznego kierujemy nie tylko do osób, którym zależy na tym, aby zredukować masę ciała. Jedzenie pudełkowe to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na zachowaniu dobrego zdrowia i pięknej sylwetki, ale nie mają czasu na codzienne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.

Nie lubisz gotować? My uwielbiamy, ale przecież świat byłby bardzo smutny, gdyby każdy lubił to samo, prawda? Dlatego my dostarczymy Ci posiłki, które zapewnią Ci energię do działania, a Ty spełniasz się w tym, co wychodzi Ci najlepiej.

Dieta pudełkowa Nidzica – czas na catering dietetyczny, czas na zdrowie!

To, co jesz, ma ogromny wpływ na to, jak się czujesz. Brak energii czy chroniczne zmęczenie mogą być efektem źle skomponowanej diety. Brak odpowiednich składników odżywczych może w negatywny sposób odbić się na zdrowiu.

Posiłki dopasowane pod względem kalorycznym oraz regularna aktywność fizyczna dostosowana do wieku, stanu zdrowia oraz kondycji to klucz do pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia. Nie musisz rezygnować z ulubionych składników. Nasze diety pudełkowe są przygotowywane ze świeżych produktów pochodzących od lokalnych producentów.

Wszystkie posiłki powstają pod okiem doświadczonego dietetyka. Dzięki temu masz pewność, że nie zabraknie Ci witamin oraz minerałów, których potrzebujesz, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Sprawdź nas, zamawiając posiłek testowy!