PANEL KLIENTA ZAMÓW

Darmowa dostawa, brak ukrytych kosztów

Catering Dietetyczny
Gdańsk

Standard

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Standard bez ryb

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Wege + ryby

5 posiłków
1200 - 2500 kcal

już od
5050
za dzień

Lunchbox

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Lunchbox wege

3 posiłki
1200 kcal

już od
43
za dzień

Select

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Select wege

1 posiłek
450 kcal

już od
1750
za dzień

Active

6 posiłków
1800 - 3000 kcal

już od
59
za dzień

Detox

1 posiłek
800 kcal

już od
54
za dzień

Supersoki

5 soków
800 kcal

już od
60
za dzień

Dowozimy do Gdańska!

Dieta pudełkowa Gdańsk

Hej, Gdańsk! Diety z Chatki dotarły do Trójmiasta. Co przywozimy? Smaczne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki o odpowiedniej kaloryczności. Co nas wyróżnia? Zamiłowanie do naturalnych produktów, kreatywność kulinarna i atrakcyjne ceny. Zamów posiłek testowy online!

Diety z Chatki – naturalnie pyszne i zdrowe

Nasze posiłki powstają w profesjonalnej kuchni pod okiem doświadczonych kucharzy i dietetyków. Gotowanie to nasza pasja! Skrupulatnie liczymy kalorie, starannie dobieramy produkty i łączymy nieraz nieoczywiste smaki. Komponując menu, szukamy inspiracji w kuchni polskiej, europejskiej i światowej. Choć nasza kulinarna kreatywność nie zna granic, stawiamy na produkty lokalne: sezonowe warzywa i owoce dojrzewające na mazurskich polach i w warmińskich sadach. Nabiał, ryby, mięsa i pieczywo zamawiamy u zaufanych dostawców, wspierając małych przedsiębiorców.

Zmieniamy nawyki żywieniowe naszych klientów. Zamawiając diety z Chatki, nie musisz obawiać się efektu jo-jo. Dzięki temu, że nasze menu jest przygotowywane pod okiem dietetyka, zmiana będzie długotrwała. Bez skutków ubocznych. Co jeszcze robimy dla naszych klientów? Ułatwiamy codzienne aktywności. Wybierając catering dietetyczny z dowozem do domu, nie musisz planować posiłków na cały tydzień, liczyć kalorii i robić dużych zakupów spożywczych. Czas w kuchni skracasz do minimum!

Catering dietetyczny niejedno ma imię

Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne jest uzależnione od wielu czynników: płci, wieku, masy ciała czy stylu życia. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz diety pudełkowe w pięciu wariantach: 1200, 1500, 1800, 2200 i 2500. Co znajdziesz w środku? Pięć pełnowartościowych posiłków na cały dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację). Oprócz tego mamy dla Ciebie także praktyczne lunchboxy, domowe obiady przygotowywane pod nadzorem dietetyka oraz diety oczyszczające w sam raz na początek przygody ze zdrowym odżywianiem (DETOX oraz Soki z Chatki). Jesteś wege? Nasze posiłki są dostępne także w wariancie bezmięsnym!

Dieta pudełkowa Gdańsk – gdzie nas złapiesz?

Główne Miasto, Śródmieście, Wrzeszcz, Osowa, Oliwa, Orunia (Dolna i Górna), Zaspa, Przymorze, Stogi, Brzeźno, Nowy Port, Jelitkowo, Jasień, Niedźwiednik, Piecki-Migowo, Kokoszki, Ujeścisko, Zakoniczyn, Matemblewo czy Suchanino. Niezależnie od tego, w której dzielnicy Gdańska mieszkasz, nasz kurier dowiezie Twoje zamówienie na czas! Posiłki gotujemy z jednodniowym wyprzedzeniem, natychmiast pakujemy i rozwozimy. Naszego kuriera możesz spotkać pod drzwiami od 15:00 do 24:00. Nie zastaniemy Cię w domu lub będzie na tyle późno, że dzwonek do drzwi nie byłby mile widziany? Twoje zamówienie w hermetycznym opakowaniu spokojnie poczeka na Ciebie do rana. Odbierz, schowaj do lodówki i podgrzej, kiedy zgłodniejesz. Proste? Z nami jedzenie i życie są zawsze dużo prostsze.

Blog

Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej

Lorem ipsum dolor sit amet.

czytaj dalej
wszystkie wpisy

Dokąd jeszcze dowozimy?

Coraz większa ilość klientów z różnych miast dołącza do strefy dostaw Dietetycznej Chatki. Naszą dietę pudełkową dostarczamy do większości miejscowości w województwie Warmińsko-Mazurskim, części Mazowsza oraz Podlasia.

dowozy

Dowieziemy do Ciebie!