Panel klienta Zamów

Dieta
Wege + ryby

ZAMÓW

Pescowegetarianizm jeszcze nigdy nie smakował tak dobrze. Jeśli nie chcesz jeść mięsa, ale doceniasz wartości odżywcze ryb – dieta Wege (+ ryby) idealnie spełni Twoje żywieniowe oczekiwania. 2-3 razy w tygodniu Twoje pudełka będą zawierały jakieś rybne kulinarne arcydzieło, prosto od naszego Szefa Kuchni. Gdy nie jesz mięsa, musisz szczególnie dbać o to, by Twoja dieta była odpowiednio zbilansowana. Rozumiemy to doskonale. Dzięki Wege (+ ryby) możesz skupić się na delektowaniu smacznym posiłkiem, a my dopilnujemy, by każde pudełko zawierało wszystko to, czego Twój organizm potrzebuje, by działać jak należy.

Kaloryczność diety:1200, 1500, 1800, 2200 oraz 2500.

Dla kogo jest
dieta Wege+ryby?

Dieta Wege+ryby
jest dla Ciebie, jeśli:

  • Dla pescowegetarian, którzy chcą jeść smacznie, zdrowo i różnorodnie i zaoszczędzić przy tym masę czasu.
  • Dla osób, które chcą ograniczyć, lub całkowicie zrezygnować z mięsa, ale nie chcą tracić wartości odżywczych, które kryją się w rybach.
  • Dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i szukają ciekawych i nietuzinkowych jadłospisów.
  • Dla wszystkich tych, którzy mają dość schabowego i patrzą z pogardą na kotlety mielone.

Dlaczego
warto?

Bo to najlepiej zbilansowana dieta, jaką miałeś/-aś w życiu.

Nie musisz już się martwić, czy przez ograniczanie mięsa nie brakuje Ci przypadkiem jakichś składników odżywczych. Nasze dietetyczki dbają o to, by komplet posiłków w tej diecie dostarczał Ci to wszystko, czego potrzebujesz.

Bo naprawdę należy Ci się trochę wolnego czasu.

Planowanie posiłków, zakupy i gotowanie zajmuje średnio od kilku, do kilkunastu godzin w miesiącu. Tylko pomyśl, co możesz fajnego zrobić w tym czasie.

Bo pomimo wykluczenia z diety mięsa, możesz jeść pysznie i różnorodnie.

Wiemy, jak to jest być wege. Jednym z najtrudniejszych wyzwań bywa monotonny jadłospis. Przy Twojej liczbie obowiązków, silenie się na kreatywność także w kuchni jest po prostu męczące. Dlatego oddaj się w Chatkowe ręce. Zadbamy o to, by każde pudełko przynosiło Ci pozytywne zaskoczenie i dużo radości.

Dieta pudełkowa z Chatki
z czym to się je?

Diety z chatki zawierają 5 zbilansowanych, szczelnie zamkniętych posiłków, które różnią się od siebie kalorycznością. To, jaki wariant powinieneś wybrać dla siebie, zależy od wielu czynników - Twojej obecnej wagi, wzrostu, płci, rodzaju wykonywanej pracy, ilości ruchu czy obranego celu. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego nie tylko zapotrzebowanie na kalorie, lecz także na makro i mikroskładniki jest inne.

Nad wszystkimi posiłkami czuwa zespół specjalistów z pasją. Każdego dnia wykorzystujemy swoje doświadczenie i szukamy nowych rozwiązań, aby dowieźć pod Twoje drzwi zbilansowane diety, które dostarczą Ci niezbędną ilość energii i składników odżywczych oraz zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Co zyskasz, jedząc
w Chatce?

Gotujemy ze świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców, co nie znaczy, że w naszym menu nie pojawią się zaskakujące kombinacje smaków. Staramy się, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, lecz także zróżnicowane i bogate w składniki odżywcze. Naszą bazą są wszystkim dobrze znane, domowe receptury w odświeżonych, lżejszych oraz przełamujących smak i rutynę wersjach.

Nasza dieta pudełkowa to proste i wygodne rozwiązanie zarówno, kiedy brakuje Ci czasu na zakupy i samodzielne przygotowywanie posiłków, jak i wtedy, gdy chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie poprzez dostarczanie swojemu organizmowi dokładnie tego, czego potrzebuje.

Wskazówka
dietetyczki

Kalorie to Twoi przyjaciele - wybór odpowiedniego wariantu jest tak samo kluczowy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, jak dobre nawodnienie i codzienny ruch. Jeśli nie wiesz, który wariant diety będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się ze mną i razem zaplanujemy nowy plan żywieniowy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić kaloryczność swoich posiłków w panelu klienta lub telefonicznie poprzez nasze biuro obsługi.

ZAMÓW
Nie stosujemy wykluczeń - w każdej dostawie znajdziesz codzienne menu z rekomendowaną kolejnością spożycia, makroskładnikami, alergenami oraz składnikami wywołującymi nietolerancje pokarmowe.

Szukasz innej diety?

DIETA 1200 DIETA 1500 DIETA 1800 DIETA 2200 DIETA 2500 DIETA SELECT DIETA DETOX LUNCHBOX SOKI Z CHATKI STANDARD BEZ RYB DIETA ACTIVE