Panel klienta Zamów

Dieta Standard
bez ryb

ZAMÓW

Idealne rozwiązanie dla osób, które z jakiegoś powodu chcą wykluczyć ze swojej diety ryby i owoce morza. Wariant Standard (bez ryb) to 5 absolutnie przepysznych, bezrybnych, ale mimo tego świetnie zbilansowanych posiłków, które dostarczą Twojemu organizmowi wszystko to, czego potrzebuje, by działać bez zarzutu. Dostawa pod same drzwi, maksimum wartości odżywczych, różnorodność posiłków i jadłospis inspirowany kuchnią z całego świata – dlaczego by nie spróbować?

Kaloryczność diety: wybierz taką, jaką potrzebujesz! Do wyboru: 1200,1500,1800, 2200 i 2500 kcal.

Dla kogo jest
dieta Standard
bez ryb?

Dieta Standard bez ryb
jest dla Ciebie, jeśli:

  • Dla osób prowadzących umiarkowanie aktywny tryb życia, które chcą ograniczyć w swojej diecie ryby i owoce morza.
  • Dla osób, które po prostu nie przepadają za rybami/owocami morza i chcą je wykluczyć z diety.
  • Dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i szukają ciekawych i nietuzinkowych jadłospisów.

Dlaczego
warto?

5 zbilansowanych posiłków, w których nie znajdziesz żadnej ryby.

Każdy posiłek przygotowywany w Chatce został opracowany pod czujnym okiem dietetyka. Możesz mieć pewność, że dostarczasz organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje.

Różnorodne i absolutnie przepyszne menu.

Nawet jeśli wykluczasz ryby, to Twoja dieta wcale nie musi być nudna! Dzięki Dietom z Chatki zakosztujesz w różnorodności posiłków inspirowanych kuchnią z całego świata!

Wygodne dostawy pod same drzwi i ogromną oszczędność czasu.

Tylko to sobie wyobraź – już nie musisz się zastanawiać co ugotować. Nie musisz tworzyć niekończących się list zakupów i pchać wyładowany po brzegi wózek w supermarkecie. Pyszne 5 posiłków dostarczone pod Twoje drzwi. Brzmi świetnie, prawda?

Dieta pudełkowa z Chatki
z czym to się je?

Diety z chatki zawierają 5 zbilansowanych, szczelnie zamkniętych posiłków, które różnią się od siebie kalorycznością. To, jaki wariant powinieneś wybrać dla siebie, zależy od wielu czynników - Twojej obecnej wagi, wzrostu, płci, rodzaju wykonywanej pracy, ilości ruchu czy obranego celu. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego nie tylko zapotrzebowanie na kalorie, lecz także na makro i mikroskładniki jest inne.

Nad wszystkimi posiłkami czuwa zespół specjalistów z pasją. Każdego dnia wykorzystujemy swoje doświadczenie i szukamy nowych rozwiązań, aby dowieźć pod Twoje drzwi zbilansowane diety, które dostarczą Ci niezbędną ilość energii i składników odżywczych oraz zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Co zyskasz, jedząc
w Chatce?

Gotujemy ze świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców, co nie znaczy, że w naszym menu nie pojawią się zaskakujące kombinacje smaków. Staramy się, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, lecz także zróżnicowane i bogate w składniki odżywcze. Naszą bazą są wszystkim dobrze znane, domowe receptury w odświeżonych, lżejszych oraz przełamujących smak i rutynę wersjach.

Nasza dieta pudełkowa to proste i wygodne rozwiązanie zarówno, kiedy brakuje Ci czasu na zakupy i samodzielne przygotowywanie posiłków, jak i wtedy, gdy chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie poprzez dostarczanie swojemu organizmowi dokładnie tego, czego potrzebuje.

Wskazówka
dietetyczki

Kalorie to Twoi przyjaciele - wybór odpowiedniego wariantu jest tak samo kluczowy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, jak dobre nawodnienie i codzienny ruch. Jeśli nie wiesz, który wariant diety będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się ze mną i razem zaplanujemy nowy plan żywieniowy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić kaloryczność swoich posiłków w panelu klienta lub telefonicznie poprzez nasze biuro obsługi.

ZAMÓW
Nie stosujemy wykluczeń - w każdej dostawie znajdziesz codzienne menu z rekomendowaną kolejnością spożycia, makroskładnikami, alergenami oraz składnikami wywołującymi nietolerancje pokarmowe.

Szukasz innej diety?

DIETA 1200 DIETA 1500 DIETA 1800 DIETA 2200 DIETA 2500 DIETA SELECT LUNCHBOX DIETA DETOX SOKI Z CHATKI DIETA WEGE + RYBY DIETA ACTIVE