Panel klienta Zamów
Diety z Chatki – domowy catering dietetyczny dla Ciebie!

Lunchbox

wersje
standard i wege

ZAMÓW

Znasz to? Chcesz się zdrowo odżywiać, ale kiedy próbujesz to zorganizować, zawsze przydarza Ci się życie. Przy Twojej liczbie obowiązków po prostu nie masz czasu na zdrowe gotowanie. Próbujesz opracować jadłospis, ale przy posiłkach na środę kończy się Twój zapas kreatywności. Albo – jakimś cudem układasz cały jadłospis i listę zakupów, ale w sklepie nie ma połowy składników. A może odpadasz na etapie gotowania i sprzątania po nim. Wcale nie musi tak być.

A teraz wyobraź sobie, że codziennie otrzymujesz dostawę trzech, pysznych, zbilansowanych i zdrowych posiłków. Koniec z poranną bieganiną w poszukiwaniu śniadania. Koniec byle jakiego lunchu w biegu. I wreszcie – koniec zastanawiania się, co dziś zrobić na obiad. Podgrzewasz, otwierasz szczelnie zamknięty pojemnik i rozkoszujesz się pysznym i – przede wszystkim – zdrowym posiłkiem, przygotowanym przez prawdziwego szefa kuchni, według wytycznych dietetyka.

Opcja Wege

Każdą naszą dietę możesz zamówić w wersji wegetariańskiej. Bezmięsne menu bazuje na sezonowych warzywach i owocach, strączkach, produktach wielozbożowych, nasionach i orzechach oraz produktach pochodzenia zwierzęcego takich jak jaja, nabiał czy miód. Codziennie dostarczymy pod Twoje drzwi 5 zbilansowanych i różnorodnych posiłków, które zadowolą nie tylko wegetarian, lecz także najbardziej zagorzałych mięsożerców.

Dlaczego warto
spróbować?

Przejdźmy do konkretów.
Co Ty będziesz z tego mieć?

Zjesz coś naprawdę zdrowego.

Nasze posiłki przygotowywane są pod okiem wykwalifikowanego dietetyka. Dajesz swojemu ciału świetnej jakości paliwo, dzięki któremu będziesz mieć więcej energii.

Zjesz coś naprawdę pysznego.

Każdy posiłek z Dietetycznej Chatki przygotowują profesjonalni szefowie kuchni. To tak, jakby codziennie Twoja ulubiona restauracja dostarczała Ci smaczne danie pod same drzwi.

Zerwiesz z rutyną na talerzu.

Dbamy o różnorodne menu w diecie LunchBox – dzięki temu codziennie znajdziesz w paczce coś nowego.

Oszczędzisz czas.

Czy wiesz, że Polacy średnio spędzają na przyrządzaniu posiłków od 45 minut do kilku godzin dziennie? A teraz wyobraź sobie, że możesz ten czas odzyskać i przeznaczyć na co tylko chcesz. Może w końcu skończysz tę książkę, która od tygodni leży na nocnym stoliku?

Nie martwisz się o kalorie.

Nasza dieta ma 1000 do 1500 kcal. Nie musisz się już zastanawiać, ile kcal jest w tym konkretnym twarożku z warzywami. Jeśli wiesz, że wszystkie posiłki z diety LunchBox mają 1000 do 1500 kcal, możesz dobrać pozostałe jedzenie danego dnia do Twojego konkretnego zapotrzebowania kalorycznego.

Najczęstsze
pytania

Czy LunchBox z Chatki jest smaczny?

Wiemy, że diety pudełkowe nie zawsze porywają smakiem. Dlatego tworząc posiłki w Dietetycznej Chatce stawiamy bardzo mocno na to, by nasze potrawy naprawdę smakowały jak danie w dobrej restauracji. Nie idziemy na kompromisy w kwestii jakości składników.

Czy ja się tym na pewno najem?

W ramach LunchBox otrzymujesz 3 posiłki – śniadanie, II śniadanie i obiad – o kaloryczności 1200 kcal. To solidna podstawa diety, który możesz uzupełnić w zależności od swojego trybu życia i zapotrzebowania kalorycznego. Możemy Ci podpowiedzieć, jak dobrać resztę posiłków. Zrobimy to zupełnie za darmo, po prostu skontaktuj się z naszym dietetykiem (+48 796 089 089).

Ile to będzie kosztować?

Wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz – szczegóły znajdziesz w naszym cenniku. Posiłki na jeden dzień kosztują od 35 zł. W niejednej restauracji zapłacisz za dobry obiad dużo więcej. W Dietetycznej Chatce otrzymasz w tej cenie śniadanie, II śniadanie i obiad.

Czy LunchBox jest dostępny także w wersji wege?

Tak! Dieta LunchBox jest dostępna w wersji standardowej i wege.

Jak mogę podgrzać LunchBox?

LunchBox możesz podgrzać wygodnie w kuchence mikrofalowej (przed wstawieniem zrób kilka otworów we wieczku opakowania). Możesz także przełożyć zawartość pudełka do naczynia żaroodpornego i podgrzać danie w piekarniku.

Jaki jest termin przydatności LunchBoxu do spożycia?

Oczywiście najlepiej zjeść swój pyszny LunchBox od razu. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić, spokojnie włóż posiłek do lodówki. Ponieważ LunchBoxy przygotowujemy „na świeżo”, ich termin przydatności jest dokładnie taki, jak właśnie ugotowanego obiadu– około 2-3 dni, przy stałym przechowywaniu w lodówce.

ZAMÓW

Szukasz innej diety?

DIETA 1200 DIETA 1500 DIETA 1800 DIETA 2200 DIETA 2500 DIETA SELECT DIETA DETOX SOKI Z CHATKI STANDARD BEZ RYB DIETA WEGE + RYBY DIETA ACTIVE