Panel klienta Zamów

Dieta Detox

ZAMÓW

Czym Detox różni się od pozostałych diet? Jest to wariant niskokaloryczny, którego celem jest przygotowanie Cię do przygody ze zdrowym odżywianiem. Niezdrowa dieta, jedzenie typu fast-food czy używki często narażają nas na choroby, złe samopoczucie, wzdęty brzuch lub problemy gastryczne. Ten zestaw 5 niewielkich posiłków to skumulowana dawka witamin i minerałów, które pomogą złagodzić skutki złych nawyków żywieniowych poprzez stymulowanie naturalnych procesów detoksykacji w wątrobie, jelitach i nerkach, przyspieszenie metabolizmu i wzmocnienie odporności.

W skład wariantu DETOX wchodzą: sok, koktajl, smoothie, zupa i sałatka. Pamiętaj, że wariant DETOX możesz stosować nie dłużej niż 5 dni. Dla najlepszych efektów zrezygnuj ze spożywania kawy, czarnej herbaty oraz alkoholu i pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu.

Dla kogo jest
dieta Detox?

Dieta Detox jest
dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz przygotować się na zmianę nawyków żywieniowych
  • chcesz oczyścić organizm z toksyn
  • chcesz dać swojemu ciału naturalny zastrzyk energii
  • chcesz pozbyć się uczucia ciężkości

Dieta pudełkowa z Chatki
z czym to się je?

Diety z chatki zawierają 5 zbilansowanych, szczelnie zamkniętych posiłków, które różnią się od siebie kalorycznością. To, jaki wariant powinieneś wybrać dla siebie, zależy od wielu czynników - Twojej obecnej wagi, wzrostu, płci, rodzaju wykonywanej pracy, ilości ruchu czy obranego celu. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego nie tylko zapotrzebowanie na kalorie, lecz także na makro i mikroskładniki jest inne.

Nad wszystkimi posiłkami czuwa zespół specjalistów z pasją. Każdego dnia wykorzystujemy swoje doświadczenie i szukamy nowych rozwiązań, aby dowieźć pod Twoje drzwi zbilansowane diety, które dostarczą Ci niezbędną ilość energii i składników odżywczych oraz zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Co zyskasz, jedząc
w Chatce?

Gotujemy ze świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców, co nie znaczy, że w naszym menu nie pojawią się zaskakujące kombinacje smaków. Staramy się, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, lecz także zróżnicowane i bogate w składniki odżywcze. Naszą bazą są wszystkim dobrze znane, domowe receptury w odświeżonych, lżejszych oraz przełamujących smak i rutynę wersjach.

Nasza dieta pudełkowa to proste i wygodne rozwiązanie zarówno, kiedy brakuje Ci czasu na zakupy i samodzielne przygotowywanie posiłków, jak i wtedy, gdy chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie poprzez dostarczanie swojemu organizmowi dokładnie tego, czego potrzebuje.

Wskazówka
dietetyczki

Kalorie to Twoi przyjaciele - wybór odpowiedniego wariantu jest tak samo kluczowy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, jak dobre nawodnienie i codzienny ruch. Jeśli nie wiesz, który wariant diety będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się ze mną i razem zaplanujemy nowy plan żywieniowy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić kaloryczność swoich posiłków w panelu klienta lub telefonicznie poprzez nasze biuro obsługi.

ZAMÓW
Nie stosujemy wykluczeń - w każdej dostawie znajdziesz codzienne menu z rekomendowaną kolejnością spożycia, makroskładnikami, alergenami oraz składnikami wywołującymi nietolerancje pokarmowe.

Szukasz innej diety?

DIETA 1200 DIETA 1500 DIETA 1800 DIETA 2200 DIETA 2500 DIETA SELECT LUNCHBOX SOKI Z CHATKI STANDARD BEZ RYB DIETA WEGE + RYBY DIETA ACTIVE