Panel klienta Zamów

Standard
1800 kcal

wersje
standard i wege

ZAMÓW

Szukasz prostego planu, który pomoże Ci zadbać o swoje zdrowie i wprowadzić w życie zdrowe nawyki żywieniowe? Dobrze trafiłeś - wariant 1800 to codzienna dieta, jaką możesz stosować bez ograniczeń czasowych. Dlaczego? Wszystko dzięki optymalnej ilość kalorii rozłożonej na 5 smacznych i zbilansowanych posiłków. Zawarte w nich mikro i makroelementy, witaminy oraz składniki odżywcze dostarczą Twojemu organizmowi niezbędnej energii na cały dzień. Bez wyrzeczeń i rygorów - czysta radość z jedzenia dostarczana wprost pod drzwi.

Makroskładniki w diecie 1800 rozkładają się następująco:
- Białko: 67,5 - 90 g
- Tłuszcze: 40 - 70g
- Węglowodany: 225 - 292,5 g

Opcja Wege

Każdą naszą dietę możesz zamówić w wersji wegetariańskiej. Bezmięsne menu bazuje na sezonowych warzywach i owocach, strączkach, produktach wielozbożowych, nasionach i orzechach oraz produktach pochodzenia zwierzęcego takich jak jaja, nabiał czy miód. Codziennie dostarczymy pod Twoje drzwi 5 zbilansowanych i różnorodnych posiłków, które zadowolą nie tylko wegetarian, lecz także najbardziej zagorzałych mięsożerców.

Dla kogo jest
dieta 1800?

Dieta 1800 może
sprawdzić się u:

  • kobiet o umiarkowanej aktywności, które chcą utrzymać swoją wagę,
  • mężczyzn, którzy prowadzą mało aktywny tryb życia, a chcą zrzucić kilka dodatkowych kilogramów,
  • osób o niskiej wadze (poniżej rekomendowanej), chcących zwiększyć masę swojego ciała.

Dieta pudełkowa z Chatki
z czym to się je?

Diety z chatki zawierają 5 zbilansowanych, szczelnie zamkniętych posiłków, które różnią się od siebie kalorycznością. To, jaki wariant powinieneś wybrać dla siebie, zależy od wielu czynników - Twojej obecnej wagi, wzrostu, płci, rodzaju wykonywanej pracy, ilości ruchu czy obranego celu. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego nie tylko zapotrzebowanie na kalorie, lecz także na makro i mikroskładniki jest inne.

Nad wszystkimi posiłkami czuwa zespół specjalistów z pasją. Każdego dnia wykorzystujemy swoje doświadczenie i szukamy nowych rozwiązań, aby dowieźć pod Twoje drzwi zbilansowane diety, które dostarczą Ci niezbędną ilość energii i składników odżywczych oraz zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Co zyskasz, jedząc
w Chatce?

Gotujemy ze świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców, co nie znaczy, że w naszym menu nie pojawią się zaskakujące kombinacje smaków. Staramy się, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, lecz także zróżnicowane i bogate w składniki odżywcze. Naszą bazą są wszystkim dobrze znane, domowe receptury w odświeżonych, lżejszych oraz przełamujących smak i rutynę wersjach.

Nasza dieta pudełkowa to proste i wygodne rozwiązanie zarówno, kiedy brakuje Ci czasu na zakupy i samodzielne przygotowywanie posiłków, jak i wtedy, gdy chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie poprzez dostarczanie swojemu organizmowi dokładnie tego, czego potrzebuje.

Wskazówka
dietetyczki

Kalorie to Twoi przyjaciele - wybór odpowiedniego wariantu jest tak samo kluczowy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, jak dobre nawodnienie i codzienny ruch. Jeśli nie wiesz, który wariant diety będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się ze mną i razem zaplanujemy nowy plan żywieniowy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić kaloryczność swoich posiłków w panelu klienta lub telefonicznie poprzez nasze biuro obsługi.

ZAMÓW
Nie stosujemy wykluczeń - w każdej dostawie znajdziesz codzienne menu z rekomendowaną kolejnością spożycia, makroskładnikami, alergenami oraz składnikami wywołującymi nietolerancje pokarmowe.

Szukasz innej diety?

DIETA 1200 DIETA 1500 DIETA 2200 DIETA 2500 DIETA SELECT LUNCHBOX DIETA DETOX SOKI Z CHATKI STANDARD BEZ RYB DIETA WEGE + RYBY DIETA ACTIVE