Panel klienta Zamów

Redukcja
1200 kcal

wersje
standard i wege

ZAMÓW

1200 i… zjedz coś jeszcze! Ten wariant jest dla Ciebie idealny, jeśli nie lubisz się ograniczać, a 5 posiłkami z Chatki chcesz zaspokoić minimum swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Dzięki temu, że ta dieta zawiera bardzo niską podaż energii, zyskujesz miejsce na dodatkowy posiłek, przekąski w ciągu dnia czy kolację na mieście. Ta opcja sprawdzi się także u drobnych osób o niskiej aktywności fizycznej i siedzącym trybie życia. Nie powinna być jednak stosowana jako samodzielny plan żywieniowy przez dłuższy czas.

Makroskładniki w diecie 1200 rozkładają się następująco:
Białko - 45-60 g
Tłuszcze - 26,7 - 46,7 g
Węglowodany - 150 - 195 g

Opcja Wege

Każdą naszą dietę możesz zamówić w wersji wegetariańskiej. Bezmięsne menu bazuje na sezonowych warzywach i owocach, strączkach, produktach wielozbożowych, nasionach i orzechach oraz produktach pochodzenia zwierzęcego takich jak jaja, nabiał czy miód. Codziennie dostarczymy pod Twoje drzwi 5 zbilansowanych i różnorodnych posiłków, które zadowolą nie tylko wegetarian, lecz także najbardziej zagorzałych mięsożerców.

Dla kogo jest
dieta 1200?

Dieta 1200 kcal jest
dla Ciebie, jeśli:

  • prowadzisz siedzący tryb życia i chcesz zgubić dodatkowe kilogramy
  • większość czasu spędzasz przy biurku
  • nie masz czasu na aktywność fizyczną
  • zaczynasz przygodę ze zdrowym i regularnym odżywianiem
  • chcesz oczyścić organizm

Dieta pudełkowa z Chatki
z czym to się je?

Diety z chatki zawierają 5 zbilansowanych, szczelnie zamkniętych posiłków, które różnią się od siebie kalorycznością. To, jaki wariant powinieneś wybrać dla siebie, zależy od wielu czynników - Twojej obecnej wagi, wzrostu, płci, rodzaju wykonywanej pracy, ilości ruchu czy obranego celu. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego nie tylko zapotrzebowanie na kalorie, lecz także na makro i mikroskładniki jest inne.

Nad wszystkimi posiłkami czuwa zespół specjalistów z pasją. Każdego dnia wykorzystujemy swoje doświadczenie i szukamy nowych rozwiązań, aby dowieźć pod Twoje drzwi zbilansowane diety, które dostarczą Ci niezbędną ilość energii i składników odżywczych oraz zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Co zyskasz, jedząc
w Chatce?

Gotujemy ze świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców, co nie znaczy, że w naszym menu nie pojawią się zaskakujące kombinacje smaków. Staramy się, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, lecz także zróżnicowane i bogate w składniki odżywcze. Naszą bazą są wszystkim dobrze znane, domowe receptury w odświeżonych, lżejszych oraz przełamujących smak i rutynę wersjach.

Nasza dieta pudełkowa to proste i wygodne rozwiązanie zarówno, kiedy brakuje Ci czasu na zakupy i samodzielne przygotowywanie posiłków, jak i wtedy, gdy chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie poprzez dostarczanie swojemu organizmowi dokładnie tego, czego potrzebuje.

Wskazówka
dietetyczki

Kalorie to Twoi przyjaciele - wybór odpowiedniego wariantu jest tak samo kluczowy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, jak dobre nawodnienie i codzienny ruch. Jeśli nie wiesz, który wariant diety będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się ze mną i razem zaplanujemy nowy plan żywieniowy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić kaloryczność swoich posiłków w panelu klienta lub telefonicznie poprzez nasze biuro obsługi.

ZAMÓW
Nie stosujemy wykluczeń - w każdej dostawie znajdziesz codzienne menu z rekomendowaną kolejnością spożycia, makroskładnikami, alergenami oraz składnikami wywołującymi nietolerancje pokarmowe.

Szukasz innej diety?

DIETA 1500 DIETA 1800 DIETA 2200 DIETA 2500 DIETA SELECT LUNCHBOX DIETA DETOX SOKI Z CHATKI STANDARD BEZ RYB DIETA WEGE + RYBY DIETA ACTIVE